Právě je 19.04.2024 - 06:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Měli by jste chuť zahrát si hru s touto tématikou ?
Určitě Ano 92%  92%  [ 23 ]
Určitě ne 4%  4%  [ 1 ]
Je mě to úplně jedno 4%  4%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 25
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Husité v PC Hrách...
PříspěvekNapsal: 29.01.2005 - 18:37 
Offline
sudličník
sudličník

Registrován: 06.07.2004 - 07:55
Příspěvky: 91
Bydliště: Jižní Morava
Sabin píše:
Už jsem jí nainstaloval a i zprovoznil. Teď se musím jenom naučit o co tam vlastně jde. Jestli máš "na skladě" nějaké fígle nebo rady, tak budu jenom rád když mě vyškolíš.


První kole je velice těžké a já osobně jsem ho hrál několikrát než jsem ho zvládl. Rady nemám. Je to o strategii, ale jen poradím že čím mečí daně tím více lidí, které můžeš pak verbovat do armády. Ale bacha aby daně nebyli tak nízke aby jsi pak měl z čeho ty lidy vybavovat. Je dobré ze startu zvýšit daně tak o 20 a pár minutách je snížit tak o 10 a bude to O.k.
To je asi to nejdůležitější, ale asi jsi už na to přišel sám.

_________________
Když je národu nejhůř a matka vlast krvácí ....je na čase postavit se vzpříma a chránit jí svým tělem. Teprve tehdy člověk hledá víru, sílu a ideály, které může najít v našich bohatých dějinách. Především u "Božích bojovníků".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Husité v PC Hrách...
PříspěvekNapsal: 02.02.2005 - 14:56 
Offline
kazatel
kazatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.01.2004 - 14:47
Příspěvky: 996
Bydliště: Český Krumlov
Promiň, spletl jsem si řádky.

Tohle asi nebylo mě že? :)[/quote]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Husité v PC Hrách...
PříspěvekNapsal: 02.02.2005 - 14:59 
Offline
kazatel
kazatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.01.2004 - 14:47
Příspěvky: 996
Bydliště: Český Krumlov
Budu se snažit! Pokud se někde zaseknu, tak ti napíšu. Trošku mi to připomína Age of empires, ale v horší kvalitě, protože je samozřejmě starší. Trošku mi tam ale chybí napověda, jako třeba: pokud chcete udělat z tohodle bojovníka, tak ho musíte poslat tam a tam, nebo jestli se daji kácet stromy na dřevo, atd. Tak to budu muset jet způsobem pokus-omyl.


Naposledy upravil Sabin dne 07.02.2005 - 23:40, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Husita Pc hra
PříspěvekNapsal: 04.02.2005 - 15:26 
Offline
cepník
cepník
Uživatelský avatar

Registrován: 17.01.2005 - 22:17
Příspěvky: 101
Chlapi tú hru mám a hrávam ju. Tiež som mal ťažkosti prejsť prvú etapu. Ide o to aby si nahromadil tuším 700zlaťákov. Treba cez dane upravovať počet obyvateľov a následne vyberať dane. Treba ničiť križiakov a následne sa liečiť v tvrzi (v pevnosti). Jak poroučíš, pane! Je to hra podobná ako Age of Empire II. Hrad napr. nestrieľa pokiaľ v ňom nie sú ľudia, zatiaľ čo v AoE strieľa aj sám osebe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Husita Kontakt
PříspěvekNapsal: 08.02.2005 - 11:04 
Offline
cepník
cepník
Uživatelský avatar

Registrován: 17.01.2005 - 22:17
Příspěvky: 101
Phoenix Arts Sporicka 400 184 00 Praha 8 tel.: 02-8544564 email: Phoenix@infima.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Multiplayer
PříspěvekNapsal: 08.02.2005 - 11:32 
Offline
cepník
cepník
Uživatelský avatar

Registrován: 17.01.2005 - 22:17
Příspěvky: 101
Hra umožňuje multiplayer až 8 hráčov. Bola by to paráda 4 za husitov, 4 za kriziakov.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Husité v PC Hrách...
PříspěvekNapsal: 16.02.2005 - 17:34 
Offline
cepník
cepník
Uživatelský avatar

Registrován: 17.01.2005 - 22:17
Příspěvky: 101
BAD píše:
Pomoci bych ti mohl, vím kdo tuto hru vlastní a prodal byji dál ;-)
Stačí když mi napíšeš na bad.n@atlas.cz
Jinak o tom vylepšení nevím a skusím to zjistit.


Vylepšenie? To by ma zaujimalo. No ako? Zistili ste niečo?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16.02.2005 - 18:35 
Offline
cepník
cepník
Uživatelský avatar

Registrován: 17.01.2005 - 22:17
Příspěvky: 101
Zase vlaje kalich nad celými Čechami! Pri postupovej hre sa vždy zobrazí mapa husitských Čiech. Je tam pekne znázornené, ktoré mestá boli táborské, ktoré sirotské, kde vládla umiernená husitská šlachta, kde sídlili pražané(neboli len v starom a novom meste) a kde nenávidení katolícki páni. Tu som sa dozvedel kde leží Orlík, Prachatice...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Husité v PC Hrách...
PříspěvekNapsal: 21.02.2005 - 13:00 
Offline
cepník
cepník
Uživatelský avatar

Registrován: 17.01.2005 - 22:17
Příspěvky: 101
BAD píše:
Sabin píše:
Díky moc Bade za Husitu! Hned jí zprovozním a vyzkouším.

Není zač, ale od té doby co mám Windows XP, tak to nemůžu spustit ani za nic :cry:


Win98 bol najlepší systém na hry. Sú hry ktoré jednoducho na iných systémoch nejdú. Najlepšia rada je kúpiť starý pc, inštalovať win98 a môžeš hrať!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Husité v PC Hrách...
PříspěvekNapsal: 21.02.2005 - 13:20 
Offline
cepník
cepník
Uživatelský avatar

Registrován: 17.01.2005 - 22:17
Příspěvky: 101
BAD píše:
Sabin píše:
Už jsem jí nainstaloval a i zprovoznil. Teď se musím jenom naučit o co tam vlastně jde. Jestli máš "na skladě" nějaké fígle nebo rady, tak budu jenom rád když mě vyškolíš.


První kole je velice těžké a já osobně jsem ho hrál několikrát než jsem ho zvládl. Rady nemám. Je to o strategii, ale jen poradím že čím mečí daně tím více lidí, které můžeš pak verbovat do armády. Ale bacha aby daně nebyli tak nízke aby jsi pak měl z čeho ty lidy vybavovat. Je dobré ze startu zvýšit daně tak o 20 a pár minutách je snížit tak o 10 a bude to O.k.
To je asi to nejdůležitější, ale asi jsi už na to přišel sám.


Moja stratégia: Škoda že sa jej nedržali samotní husiti. Aj predstavitelia Tábora pripustili ako jednu z príčin porážky zlú starostlivosť o obyčajného poddaného, sedliaka. Dokonca ešte na začiatku revolúcie (1422) mnohí seliaci sklamaní opúšťali Tábor a vracali sa naspäť aj k Rožmberským!
Základ je vybudovanie hradu, tvrze a následná obrana cez strelné zbrane(2xväčšia vzdialenosť doletu strely ak sa umistni v tvrzi). Okamžité budovanie statkov kvôli zásobovaniu s potravinamy. Daň na 9%, občasné zvýšenie na 15% ale len ako nutnosť pre vybudovanie nového statku. V prípade že poddaný už dokážu uživiť a ubytovať väčšie množstvo ľudí, treba ich vyzbrojiť, najlepšie kušostrelcov a tých umistniť v krajných budovách. V prípade stabilnej ekonomiky a väčšieho počtu vojakov treba zakladať nové pevnosti a postup opakovať. Netreba sa zastaviť na Českom území ale pokračovať v expanzii na celú Európu! Husitské ideály sú univerzálne (boží zákon) a teda majú oprávnenie na ich presadzovanie a svoju existenciu. Slúžia všetkým, nie iba niektorej skupine ľudí. V hre som mal najradšej bojové vozy a v nich umiestnených kušostrelcov.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21.02.2005 - 21:37 
Offline
sudličník
sudličník

Registrován: 06.07.2004 - 07:55
Příspěvky: 91
Bydliště: Jižní Morava
Ano, ano. Bovojé vozy a kušostřelci. To je vej taktika. Rád jsem také používal bacilonosiče a hlavně zloděje, který dokázal donést i nějaký ten peníz z hradu. Bacilonosič dokázal pěkně rozpoutat epidemii na hradě. Ale děla se nedali :D

_________________
Když je národu nejhůř a matka vlast krvácí ....je na čase postavit se vzpříma a chránit jí svým tělem. Teprve tehdy člověk hledá víru, sílu a ideály, které může najít v našich bohatých dějinách. Především u "Božích bojovníků".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Husita
PříspěvekNapsal: 24.02.2005 - 18:21 
Offline
cepník
cepník
Uživatelský avatar

Registrován: 17.01.2005 - 22:17
Příspěvky: 101
BAD píše:
Ano, ano. Bovojé vozy a kušostřelci. To je vej taktika. Rád jsem také používal bacilonosiče a hlavně zloděje, který dokázal donést i nějaký ten peníz z hradu. Bacilonosič dokázal pěkně rozpoutat epidemii na hradě. Ale děla se nedali :D

Bacilonosič u mňa nemal šancu. Vždy som mal v zálohe mastičkára alebo som sledoval do ktorého domu ide a hneď som evakuoval obyvateľstvo. V bojových akciách som ho používal iba v krajných situáciách keď strategicky výhodná poloha nepriateľa neumožňovala priame dobytie tvrze.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Počítačová hra o husitech !!!
PříspěvekNapsal: 24.04.2005 - 20:07 
Offline
sudličník
sudličník

Registrován: 06.07.2004 - 07:55
Příspěvky: 91
Bydliště: Jižní Morava
Scháním lidi co by byli schopní podílet se na vývoji nové počítačové hry pod pracovním názvem "HUSITÉ".

Hledáme jakoukoli spolupráci: programátory C++, Delphi dále 2D a 3D grafiky a také scénaristy, kteří by dali dokupy celej scénář hry... narážím na tvůrce tohoto vebu 8)

Prosím odepisujte v tomto fóru. Dík.[/b]

_________________
Když je národu nejhůř a matka vlast krvácí ....je na čase postavit se vzpříma a chránit jí svým tělem. Teprve tehdy člověk hledá víru, sílu a ideály, které může najít v našich bohatých dějinách. Především u "Božích bojovníků".


Naposledy upravil BAD dne 08.05.2005 - 06:54, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27.04.2005 - 20:43 
Offline
sudličník
sudličník

Registrován: 06.07.2004 - 07:55
Příspěvky: 91
Bydliště: Jižní Morava
Takže neměli by chuť tvůrci vebu pomoci se scénářem?
Potřebujeme poradce pro tento historickej úsek. Moc by nám to pomohlo a určitě by to nebylo od věci.

_________________
Když je národu nejhůř a matka vlast krvácí ....je na čase postavit se vzpříma a chránit jí svým tělem. Teprve tehdy člověk hledá víru, sílu a ideály, které může najít v našich bohatých dějinách. Především u "Božích bojovníků".


Naposledy upravil BAD dne 02.05.2005 - 18:39, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01.05.2005 - 20:37 
Vybornej napad. Ja sem bohuzel desna lama. S pocitacem dokazu hodne veci, ale programovat neni moje silna stranka. Ale umet to, tak do toho du.


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 132 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

Husité - Ktož jsú boží bojovníci | © 1998-2020 M. Gelbič & J. Motyčka
TOPlist Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Český překlad – phpBB.cz