Právě je 19.04.2024 - 05:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 388 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: o různých šéfech
PříspěvekNapsal: 20.09.2012 - 13:56 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8711
Bydliště: Athény východních Čech
Sabin píše:
Jiří, ty si pořád myslíš, že jsi tady šéf ...
Já si už nemyslím vůbec nic. :oops:
Ale obávám se, že Velkým šéfem moderního střihu je tady úplně někdo jiný. Jeho podřízení mu totiž nestojí ani za to, aby jim na slušně položený dotaz odpověděl.

Sabin píše:
... Jestli s tím máš problém, tak je to jenom tvůj problém.
Ano, mám s tím problém, upřímně přiznávám, avšak není to bohužel jenom můj problém.

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: POMOZTE nam Bratri v boji
PříspěvekNapsal: 07.12.2012 - 00:47 
Offline
příslušník chudiny

Registrován: 24.09.2012 - 07:19
Příspěvky: 1
Bydliště: new york
Jedna se o STRATEGICKOU HRU DAMORIA.COM HRA JE ZADARMO ....JELIKOZ JSME CESKOBRATSKA ALIANCE HUSITSKA / HLEDAME TOUTO FORMOU NOVE SPOLUBOJOVNIKY /// JSME ALIANCE KTERA SE NACHAZI NA GLOBALNI EVROPA 2 //// POKUD SE ROZHODNETE HRAT POSTAVTE SI HRAD NA KONTINENTU 43 // JE NAS ZDE 100 HRACU A BRANIME SE ZUBY NECHTY POLAKUM ,RUSSUM A NEMCUM . JE TO ZASE JAKO TENKRAT STOJIME PROTI VSEM !!!!!!!!!!!!

KONTAKTUJTE HRACE NASI ALIANCE trauntumberg, _darthvader_ POTE CO SI ZALOZITE HRAD NA KONTINENTU 43 ..... PORADIME ,POMUZEME ,pomozte bratri! Stojime pevne proti presile biji nas uz 2 rokem shromazdili jsme se na kontinentu 43 a to je nas TABOR rok 2013 je pro nas dulezity ,pokud se ubranime znicime vsechny nepratele Kalichu.
Hra je nenarocna na cas. Staci zajit jednou za cas na par minut a vse se rozjede. Hraji narody z cele evropy a co se tyce diplomacie a komunikace muze byt hra prijemnym zpestrenim a poslouzi k procviceni cizich jazyku.
Husite ziji a jejich odkaz setrvavava v kazdem z nas presvedcte se o tom sami !!!!!! ...

_________________
Cech jak Poleno


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Konec světa
PříspěvekNapsal: 15.12.2012 - 19:06 
Offline
hejtman nad řádem
hejtman nad řádem
Uživatelský avatar

Registrován: 20.08.2009 - 21:45
Příspěvky: 1280
Bydliště: Plzeň - město Slunce
Možná také znáte někoho, kdo vyšiluje z konce světa, jestli budou tři dny tmy nebo ne :( atd... snad se také zasmějete při této básničce:

Jan Strnad, Praha
Sobota, 15. prosince 2012, 17:28:47 ...

Konec světa

I když nejsem jehovista,
tuším že se něco chystá,
jak se blíží konec roku,
mám nějaké tiky v oku.

Někteří se na to těší,
jiní se už v duchu věší,
jeden tady vzývá Boha,
další by vzal radši roha.

Dostal jsem teď dobrý nápad,
přestanu furt doma chrápat,
vyskočím já z postele,
pozeptám se v kostele!

Tak jsem hnedka po ránu,
začal bušit na bránu,
však na ní je krátká věta,
nejsme tady-konec světa!

Nechci šířit paniku,
že jsme blízko zániku,
radši ale na netu,
najdu vhodnou planetu.

Začínám být hysterický,
viděl jsem film americký,
hroutilo se všechno k zemi,
z toho nějak úzko je mi

Začaly mi zuby cvakat,
chce se mi i z toho kakat,
pod krkem mě drží depka,
pokouší se o mě pepka.

Říkam si už na to kašli,
nehodíš si přece mašli,
co jen dělat doma mám,
chodím sem a chodím tam..

Náhle nápad, to je krása!
Hospoda je moje spása,
tam dějí se zázraky,
v den D budu na mraky..

_________________
Skláním se před všemi, kteří měli odvahu postavit se církvi ještě v dobách, kdy měla moc nad světem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: kdepak jsi
PříspěvekNapsal: 12.01.2013 - 12:19 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8711
Bydliště: Athény východních Čech
Theodor v adventním čase 2012 píše:
Nestihnu-li to do adventu, tedy až někdy po něm.
Theodor píše:
... Začíná advent; ten zamýšlený příspěvek o Ternonově výroku v otázce genocidy ve Vendée na jaře 1794 a Pincově výrocích k Rudolfovu majestátu, Tolerančnímu patentu, americké Deklaraci a francouzskému Vyhlášení práv člověka a občana ZDE už nestihnu. Takže snad někdy po Vánocích.
Pokud je mi známo, tak advent ba dokonce i Vánoce dávno skončily a ty nikde ... :wink: :) 8)
Pevně věřím, že jsi na nás/mě nezanevřel, i když uznávám, že časový horizont "někdy po Vánocích", je opravdu velice široký. :D

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Já su tu.
PříspěvekNapsal: 13.01.2013 - 15:13 
Offline
pavézník
pavézník
Uživatelský avatar

Registrován: 23.10.2012 - 23:31
Příspěvky: 196
Bydliště: Matka měst, Hlava republiky, Děvka babylónská
Já jsem schválně napsal to neurčité "snad někdy po Vánocích", protože jsem tušil, že to, co jsem delší čas zanedbával, se na mne navalí a nebude to vůbec lehké. Mluvím teď o své práci a povinnostech. Velice rád bych dál přispíval a původně jsem si myslel, že to zvládnu aspoň po nedělích, ale zatím to vypadá dost tragicky. :( Jakmile se mé záležitosti uvolní (v dobrém či špatném směru), vrátím se sem a vše, co jsem nakousl, dopovím. Kromě toho tu mám vyhlédnutou spoustu zajímavých námětů dalších. Jenomže teď to opravdu nejde. Vypadá to, že si buď "půst" prodloužím do prvního jarního dne, anebo se mi během Masopusta přece jen podaří tu a tam něco plknout. Jak už jsem napsal, moc nadějně to nevyhlíží.

:arrow: Navíc mě právě docela upoutaly prezidentské volby. Přiznám se, že jsem tak napínavý průběh neočekával. Jsem moc zvědavý, jak to nakonec dopadne.

Pokusím se dnes tedy aspoň obnovit ten svůj avatar. Vidím, že změny ve webhostingu na vzdáleném serveru na něj měly zničující účinek. Škoda, že nejde obrázky nahrávat přímo sem. Na WWW e-stredovek to lze učinit alespoň s tím avatarem.

_________________
(Kaz 1:11) čili "Vše bude zapomenuto!"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Já su tu.
PříspěvekNapsal: 13.01.2013 - 15:26 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8711
Bydliště: Athény východních Čech
Theodor píše:
Já jsem schválně napsal to neurčité "snad někdy po Vánocích", protože jsem tušil, že to, co jsem delší čas zanedbával, se na mne navalí a nebude to vůbec lehké. Mluvím teď o své práci a povinnostech. Velice rád bych dál přispíval a původně jsem si myslel, že to zvládnu aspoň po nedělích, ale zatím to vypadá dost tragicky. :( Jakmile se mé záležitosti uvolní (v dobrém či špatném směru), vrátím se sem a vše, co jsem nakousl, dopovím ...
V pohodě!
Já jsem ten poslední, kdo by chtěl někoho nahánět, každý má v týhle době svých starostí a povinností až nad hlavu a navíc tento web není středobodem světa, jak mě kdosi kdysi nařkl z toho, že ho za něj snad považuju. :|

Theodor píše:
... Na WWW e-stredovek to lze učinit alespoň s avatarem.
Až přejdeme na novou verzi DF, tak to půjde také. :wink:

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kandidáti o husitech
PříspěvekNapsal: 25.01.2013 - 00:14 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8711
Bydliště: Athény východních Čech
Theodor píše:
:!: Tento můj příspěvek byl bez předchozího upozornění přesunut do oddílu Volná témata k námětu Mariánský sloup ...
Ale to přece moderátoři všech diskusních fór světa občas udělají a neptají se na svolení. :wink: :) A já to udělal v dobré vůli nikoli svévolně, to mi můžeš věřit.
Přesto - protože z tvé reakce vyplývá, že se tě to poněkud dotklo - se omlouvám. :oops:

Theodor píše:
... Ostatně k problému znovuobnovení Mariánského sloupu jsem se tu chtěl také vyjádřit, jenže nemám vůbec čas. Hádal bych, že to MZ myslel z čistě estetického hlediska: Na Staroměstské náměstí by se podle něj hodil nejlépe ten sloup samotný ...
... Přesto tvoji vůli respektuji a z výše uvedeného tématu příspěvek mažu a ponechávám pouze zde. :wink:
Budeme jistě všichni rádi, až ten čas nalezneš, že do tématu o Mariánském sloupu taky nakonec něco písneš - abychom se furt nebavili jen o té politice. :wink: :)

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: ...
PříspěvekNapsal: 25.01.2013 - 19:01 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8711
Bydliště: Athény východních Čech
Theodor píše:
... Mluvím o tom, že každé jednotlivé téma rozdělí spolubesedníky na názorové skupiny. Samozřejmě, když je na fóru 7 lidí, tak ty skupiny příliš početné nebudou a také jich nebude mnoho, to je jasné ...
Ano, přesně o tom jsem psal i já!
Navíc těch lidí není ani 7, psal jsem o prstech jedné ruky, nikoli dvou. :wink: :cry:

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Naposledy upravil Jiří Motyčka dne 29.01.2013 - 18:02, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ...
PříspěvekNapsal: 25.01.2013 - 23:19 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8711
Bydliště: Athény východních Čech
Theodor píše:
... Přijde mi, že bratr Martin Picek otevřel 18. 1. 2013 velmi závažný námět "Volba českého prezidenta", který by zasloužil samostatné téma. Na "pokec" mi to připadne přece jen příliš vážné ...
... ale příspěvky o volbě presidenta můžou klidně zůstat tady, je to nakonec i o naší povaze české. :wink: Za chvíli si na to stejně nikdo ani nevzpomene ...
Do "pokecu" jsem chtěl přesunout pouze tyhle příspěvky:
viewtopic.php?p=16422#p16422
viewtopic.php?p=16425#p16425
viewtopic.php?p=16426#p16426
viewtopic.php?p=16428#p16428
...

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ...
PříspěvekNapsal: 25.01.2013 - 23:31 
Offline
pavézník
pavézník
Uživatelský avatar

Registrován: 23.10.2012 - 23:31
Příspěvky: 196
Bydliště: Matka měst, Hlava republiky, Děvka babylónská
Jiří Motyčka píše:
... ale příspěvky o volbě presidenta můžou klidně zůstat tady, je to nakonec i o naší povaze české. :wink: Za chvíli si na to stejně nikdo ani nevzpomene ... Do "pokecu" jsem chtěl přesunout pouze tyhle příspěvky...

Asi máš pravdu, bratře Jiří Motyčko. Vlastně by se mi chtělo dodat: doufejme. Kéž ty vášně brzy utichnou, a to nikoli jen kvůli únavě. Ano, udělejme to tak!

P.S.: Věru jsme zde předvedli, zdá se mi, vzdálený odlesk střetů vojů pražských a Žižkových, potažmo táborských. Já tu alespoň žádného křižáka nezahlédl.

_________________
(Kaz 1:11) čili "Vše bude zapomenuto!"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ...
PříspěvekNapsal: 26.01.2013 - 11:57 
Offline
pavézník
pavézník
Uživatelský avatar

Registrován: 23.10.2012 - 23:31
Příspěvky: 196
Bydliště: Matka měst, Hlava republiky, Děvka babylónská
Jiří Motyčka píše:
Myslíš? Mně to přišlo, jakoby "husititi" fandili Zemanovi a "křižáci" knížeti Schwarzenbergovi ... :D :P

:| No to je přesně ten průšvih, proč radikálové tepali umírněné, namísto toho, aby se spojili proti společnému nepříteli. Pro mne jsou totiž Lipany (tragickou) výhrou, kdežto Malešov prohrou už jen proto, že k němu vůbec došlo. ... Naštěstí, v tomto případě, to tak horké není, a také vnějšího nepřítele jaksi nespatřuji, ačkoli tu jedni, tu druzí hovoří o hordách jednou západních, podruhé východních.

P.S.: Jak vidno, měl jsi pravdu, když jsi napsal, že ten námět do "Té naší povahy české" patří. A patří možná jaksi z velké dálky i k tomu husitství: Vše začalo tím, že "táborita" bratr Martin Picek, přinesl zvěst o "zradě kalicha". A my se pak přeli jakoby o to, co je "zrada" a co "rozvrat", totiž co je pravdivé a co spravedlivé.

P.P.S.: Vlastně teď mne napadá, že jednoho "skutečného křižáka" jsem v těch zástupech opravdu zahlédl. Jeho jméno je A. B. Bartoš. Co myslíš, bratře Jiří Motyčko, na které straně?

_________________
(Kaz 1:11) čili "Vše bude zapomenuto!"


Naposledy upravil Theodor dne 26.01.2013 - 13:47, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ...
PříspěvekNapsal: 26.01.2013 - 13:30 
Offline
velitel vozu
velitel vozu

Registrován: 19.04.2012 - 18:19
Příspěvky: 373
Bydliště: Litoměřice
Jiří Motyčka píše:
Myslíš?
Mně to přišlo, jakoby "husititi" fandili Zemanovi a "křižáci" knížeti Schwarzenbergovi ... :D :P

Děkuji za zařazení Jiří... :lol: :lol: :lol:

Měl bys pouvažovat, zda "Schwarzenbergovce" nepřejmenovat na křižáky místo "hodností" u nicku... :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ...
PříspěvekNapsal: 26.01.2013 - 15:02 
Offline
velitel vozu
velitel vozu
Uživatelský avatar

Registrován: 27.01.2006 - 11:12
Příspěvky: 454
Bydliště: Český Brod
Rubáš: Vidíš, já z toho zase vyšel s puncem tábority a nositele neblahých zvěstí :lol:. Nu nevadí, v těchto mrazech stejně do pole nevytáhneme a na jaře se uvidí :shock: .

Theodor píše:
Vše začalo tím, že "táborita" bratr Martin Picek, přinesl zvěst o "zradě kalicha".

_________________
Martin, střelec českobrodský


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ...
PříspěvekNapsal: 26.01.2013 - 15:21 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8711
Bydliště: Athény východních Čech
Rubáš z Hrádku píše:
JM píše:
Myslíš?
Mně to přišlo, jakoby "husititi" fandili Zemanovi a "křižáci" knížeti Schwarzenbergovi ... :D :P
Děkuji za zařazení Jiří... :lol: :lol: :lol:
Měl bys pouvažovat, zda "Schwarzenbergovce" nepřejmenovat na křižáky místo "hodností" u nicku... :D :D

To byla taková lehká nadsázka, která měla naše "šarvátky" tady na fóru drobet odlehčit ... :wink:

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ...
PříspěvekNapsal: 26.01.2013 - 15:37 
Offline
pavézník
pavézník
Uživatelský avatar

Registrován: 23.10.2012 - 23:31
Příspěvky: 196
Bydliště: Matka měst, Hlava republiky, Děvka babylónská
Martin Picek píše:
Theodor píše:
Vše začalo tím, že "táborita" bratr Martin Picek, přinesl zvěst o "zradě kalicha".
Rubáš: Vidíš, já z toho zase vyšel s puncem tábority a nositele neblahých zvěstí :lol:.

No tak promiň, bratře Martine Picku, já netušil, že máš něco proti táboritům. Nemyslel jsem to nijak úkorně, však jsem to také všechno dával do uvozovek, aby bylo zřejmé, že mluvím v obrazech. :oops: Nezdálo se mi, že bys to sdělení, s nímž jsi 18.1.2013 přišel, pokládal za kdovíjak blahé. :?

_________________
(Kaz 1:11) čili "Vše bude zapomenuto!"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 388 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 105 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Husité - Ktož jsú boží bojovníci | © 1998-2020 M. Gelbič & J. Motyčka
TOPlist Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Český překlad – phpBB.cz