Právě je 19.04.2024 - 12:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 187 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: po r. 1620 ...
PříspěvekNapsal: 15.12.2020 - 01:18 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8712
Bydliště: Athény východních Čech
... až nám povíš, proč se na to ptáš, tak na tu tvoji řečnickou otázku možná i odpovím ... ;-)

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: po r. 1620 ...
PříspěvekNapsal: 15.12.2020 - 09:31 
Offline
desátník
desátník

Registrován: 11.09.2011 - 11:58
Příspěvky: 529
Jiří Motyčka píše:
... až nám povíš, proč se na to ptáš, tak na tu tvoji řečnickou otázku možná i odpovím ...

Já myslím, že na řečnické otázky se neodpovídá. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: po r. 1620 ...
PříspěvekNapsal: 15.12.2020 - 10:35 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8712
Bydliště: Athény východních Čech
Karel Konečný píše:
... Já myslím, že na řečnické otázky se neodpovídá. :)
Ano,
to je pravda. :cry:

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hrad Kalich
PříspěvekNapsal: 11.02.2021 - 13:18 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8712
Bydliště: Athény východních Čech
Rubáš z Hrádku píše:
Velmi pěkné! To jsem neznal!!
Milej hochu,
tys toho ještě nepoznal. :!: :lol: A věř, že vím, o čem píšu. :wink:

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: pochvala
PříspěvekNapsal: 29.03.2021 - 11:28 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8712
Bydliště: Athény východních Čech
Martin Picek píše:
Toto vlákno se sice jmenuje "husitští válečníci v zahraničí", ale ono se jednalo vesměs o žoldnéře, jejichž motivací i hlavním cílem byl finanční profit na základě těžko morálně obhajitelného vojenského řemesla. Vojenští podnikatelé, kondotiéři, z řad šlechty se leckdy dokázali obohatit zásadním způsobem, zatímco běžní bojovníci, kteří tak činili často z existenčních důvodů, dopadali mnohem hůře a mnohdy končili "pár inčů pod zemí" nebo jako zmrzačení žebráci u kostelních vrat. Husitské ideály, ani husitská defenzivní taktika, nehrály po začlenění do zahraničních armád prakticky žádnou roli. Důležité byly pouze návyky vojenské, tj. osobní statečnost, disciplína (tzn. nadřazení názoru druhého nad svůj vlastní názor), ovládání zbraní a smíření se s faktem, že zabíjí pro peníze ...
:thumbup: :clap:
Skvěle napsáno. :!:

Neméně skvěle je zde popsána bitva u Schönbergu. :thumbup:

Díky, Martine!

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: BH
PříspěvekNapsal: 14.04.2021 - 11:40 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8712
Bydliště: Athény východních Čech
Kata-he-kasa píše:
... Mám pocit, že jsem to video vkládal do vlákna Po roce 1620....?? Že bych se spletl?
Nespletl.
Ale jak jistě víš, bitva na Bílé hoře se neodehrála po r. 1620. Byla součástí 30leté války, tzv. "války české", která trvala od r. 1618 do r. 1620. :wink:

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Povídání o čemkoli
PříspěvekNapsal: 17.04.2021 - 14:04 
Offline
pavézník
pavézník
Uživatelský avatar

Registrován: 18.07.2012 - 04:41
Příspěvky: 180
Bydliště: Strakonice
Ach tak. Už jsem se začínal bát, že nevím, co dělám. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: o jednom nešvaru
PříspěvekNapsal: 18.06.2021 - 19:59 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8712
Bydliště: Athény východních Čech
"Rozmohl se nám tady takový nešvar ..."
Mám však samozřejmě na mysli zcela jiný nešvar, než ten, k němuž byla nucena se vyjádřit soudružka učitelka z Pelíšků ve skvostném podání Evy Holubové. Který?
Nevím, zda jste si toho všimli, ale ten nešvar, o němž chci něco málo povědět, se týká debat nejen na sociálních sítích ale obecně ve veřejném prostoru. (Naštěstí tomuto DF se vyhýbá, ale objevil se nám tady taky v jeho "dřevních dobách", před mnoha lety.) Souvisí s diskusemi o tématech z historie a politiky. Ona tato témata mohou spolu velice úzce souviset, především když se bavíme o minulém století.

No, a ten nešvar spočívá v tom, že pokud s vámi váš oponent nesouhlasí – zejména kategoricky – může se vám lehce přihodit, že dostanete nálepku bolševika (jak prosté, že!) a oslovení "soudruhu", nebo minimálně toho, který své znalosti jenom papouškuje podle učitele dějáku z doby před listopadem '89. Pan oponent totiž "přesně ví", co se na bolševických školách učilo, zejména když se narodil po r. 1989. :D Nezapomene vám jedním dechem sdělit, že u historie, zejména týkající se husitství, se opíráte o Aloise Jiráska a nebo Zdeňka Nejedlého, přičemž tato jména "umně" spojí do souvislostí, z nichž okamžitě poznáte, že pan oponent o tom neví zhola nic a z Jiráska nepřečetl ani řádku. A když se jedná o politiku a váš pan oponent s vámi nesouhlasí, tak vás často nařkne z toho, že jste svůj názor převzali z České televize, kterou on patologicky nenávidí.
S takovouto demagogií se obtížně polemizuje a marně byste svému panu oponentovi vysvětlovali, že se jedná jen a pouze o váš ryze privátní názor, který jste od nikoho nepřevzali natož opráskli, a že svůj názor týkající se historie jste si vytvořili na základě dlouhodobého studia pramenů a odborné literatury.

Oponent tohoto typu uvedená klišé používá zejména v případě, když sám trpí argumentační nouzí, nebo jste mu jeho "argumenty" rozšlapali jak bábovičky z písku. Tak vám začne oponovat tím, že vaše názory pochází obecně z dob bolševika nebo z ČT. A je to! Typickým pro oponenty tohoto typu je také to, že svoji "argumentaci" už dále nerozvedou, jen vás onálepkují. To jim zcela postačí. S takovým oponentem se velice obtížně diskutuje.
https://www.youtube.com/watch?v=kOIfwgIGA5Q
Příloha:
Pelíšky-NEŠVAR.jpg
Pelíšky-NEŠVAR.jpg [ 57.14 KiB | Zobrazeno 4165 krát ]

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Halík před Novým rokem ...
PříspěvekNapsal: 26.12.2021 - 13:13 
Offline
pavézník
pavézník
Uživatelský avatar

Registrován: 18.07.2012 - 04:41
Příspěvky: 180
Bydliště: Strakonice
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/doma ... .seznam.cz
Příloha:
Halík1.JPG
Halík1.JPG [ 79.49 KiB | Zobrazeno 3552 krát ]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Halík před Novým rokem ...
PříspěvekNapsal: 26.12.2021 - 18:27 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8712
Bydliště: Athény východních Čech
Kata-he-kasa píše:
... v tomto rozhovoru na otázky
"Proč nemalá část společnosti ztrácí důvěru v elity – ať už mezi politiky, pedagogy či vědci? Objevují se weby, kde se doporučuje pít proti covidu ředidlo. Jaká „víra“ vede člověka k takovým hloupostem?" Halík říká:
Daří se tu určitému typu člověka, u něhož najdete ve vzájemném propojení většinu z následujících charakteristik: Má odpor k intelektuálům, expertům a vzdělaným lidem vůbec; informace čerpá z titulků dezinformačních zdrojů (Parlamentní listy, Sputnik, Protiproud apod.); odmítá Evropskou unii; je mu bližší Putinovo Rusko než Bidenovy USA; popírá globální oteplování a ostatní klimatické změny; démonizuje islám a migranty (nerozlišuje islám a islamisty, ekonomickou a nelegální migraci od uprchlíků před válkou a bídou); nenávidí homosexuály; volí v parlamentních volbách SPD či podobné „vlastenecké strany“ (nerozlišuje mezi patriotismem, šovinismem a xenofobií); v prezidentských volbách volil Zemana a v příštích by rád volil Babiše; byl mu sympatický Trump a brexit; je příznivcem trestu smrti; dává přednost předlistopadovému režimu před polistopadovým; věří konspiračním teoriím; cítí se v osobním životě převážně nespokojený, často sahá k alkoholu. :clap:

... a já bych si dovolil ještě doplnit, že se nostalgicky vzpomíná na minulý režim, kromě Putinova Ruska se též obdivně vzhlíží k Číně, zapomínaje na masakr z náměstí Nebeského klidu a na jv. antihumánních projevů tohoto totalitního režimu. Režimy, které se na hony vzdálily prostému člověku, vnímá jako sociálně přijatelné, ba i přítulné. :(

Zcela zvláštní sortu, která se bohužel nalézá na obou stranách oné pomyslné hluboké škarpy vykopané napříč naší společností, tvoří nevzdělanci v oboru historie, kteří zavile popírají étos husitství a reformace české s tím, že spíše upřednostňují pobělohorský vývoj s krásami baroka. :roll:

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Povídání o čemkoli
PříspěvekNapsal: 27.12.2021 - 21:19 
Offline
velitel vozu
velitel vozu

Registrován: 19.04.2012 - 18:19
Příspěvky: 373
Bydliště: Litoměřice
imám Halík, to je síla...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Povídání o čemkoli
PříspěvekNapsal: 27.12.2021 - 23:57 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8712
Bydliště: Athény východních Čech
Rubáš z Hrádku píše:
imám Halík ...
... možná by bylo lepší,
než takto jak kolovrátek, donekonečna a při každé sebemenší příležitosti opakovaná, nespravedlivá charakteristika, kdybys byl tak nevšedně laskav a doplnil 7 (slovy sedm!) zmizelých obrázků do tohoto tématu ... :P Díky. :!:

btw. Asi je takových tvých příspěvků/témat se zmizelými obrázky vícero, ale nemám sílu je dohledávat. :cry:

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Co se skutečně děje
PříspěvekNapsal: 23.02.2022 - 01:33 
Offline
hejtman nad řádem
hejtman nad řádem
Uživatelský avatar

Registrován: 20.08.2009 - 21:45
Příspěvky: 1280
Bydliště: Plzeň - město Slunce
Velmi dobře shrnuto a vysvětleno:
Finální BITVA v r. 2022 aneb CO se skutečně DĚJE ! | Míša Matějčková
https://www.youtube.com/watch?v=D_FlGTzN3Ys

_________________
Skláním se před všemi, kteří měli odvahu postavit se církvi ještě v dobách, kdy měla moc nad světem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co se skutečně děje
PříspěvekNapsal: 23.02.2022 - 21:06 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8712
Bydliště: Athény východních Čech
Dáša Nová píše:
... Finální BITVA v r. 2022 aneb CO se skutečně DĚJE ! ...
... ona si nemohla vzpomenout, kdy se měnilo paradigma. :shock: :? I když to bylo vloni. :!:
Čéče, Míšo, ty frekvence z kosmu ti nějak zmátly paměť, když si nedokážeš vzpomenout, zda to bylo vloni?! To's mě teda, Míšo, velice zklamala. Já si večír nepamtuju, co jsem měl k obědu, ale vím, co zásadního se dělo vloni. :P Možná ty to máš vobráceně než moje maličkost. Kolem poledního si velice dobře pamatuješ, co's měla k snídani, ale nevíš, kdy bylo to zatracený paradigma. :twisted: Nebylo to náhodou předloni, nebo dokonce už před 10 lety. :?: :? ...
btw. Chtěl jsem se tě voptat, zda 22. 2. 2022 nebude konec světa. Ale odpověď už znám. :idea:

Platónský rok 26.000 let se skládá z 12 až 13 dvoutisícových EONů, takže platónský rok může být někdy "přestupný" zřejmě jednou za 4 platónské roky. :? Tohle sladké tajemství nám však už Míša neprozradila. Když platónský rok není "přestupný", pak je ale dlouhý 24.000 let, ovládám-li dobře kupecké počty a malou násobilku. A zase! Neví, kdy končil poslední platónský rok. Ona chudera pouze tuší(!), buď 2021 nebo 2020, posluchači vyber si. Co je jeden rok v rámci 24.000, to je 0,04166666 ‰, což je zanedbatelná chyba. Pak ale Míša taky neví, co to bylo za rok, zda Kozoroh, Vodnář, Ryby. Byl jsem zmaten a tak rád bych se dozvěděl, v kterém roce to bylo a v jakém znamení zvěrokruhu. Bohužel na to je moje matika krátká! :cry:

Milá, Míšo, to, co jsme se naučili za 2.000 let - řeknu ti upřímně - je mi celkem u pr*ele. Navíc nevím, kdy tahle "vyučovací hodina" skončila, zda 2020 nebo '21. Nebudu z toho spát a prožiju několik bezesných nocí a bude mě z toho bolet hlava. Tedy nikoli z frekvencí, ale z tvé chabé paměti.
Tyjo, ale teď jsem se fakt lek', Míšo! Nemá prý podle tebe cenu obracet se do minulosti, protože ve skutečnosti nevíme, jaká byla. Tak já si připomínám 600 let od výbuchu husitské revoluce a ona možná vůbec nebyla, protože nemáme správný informace. Tvl, já se fakt picnu, dyk z toho by jeden dostal depku. To mi nedělej, Míšo. :cry:

Ale je fakt, že se mi tuhle v neděli vodpoledne zdálo, že se mi překalibrovává moje vnitřní nastavení. Bolela mě hlava a chytil mě průjem. Fakt to bylo hustý (teda spíš řídký) a neměl jsem z toho dobrej pocit. :mrgreen:
Začínám se v těch tvých vibracích nějak ztrácet, Míšo, a je mi líto, že asi až do smrti zvostanu jen ve 3D. Já fakt asi na vyšší level nemám a musím se s tím nějak naučit žít. :cry:

Míša: "Doufám, že to říkám srozumitelně."
Moje maličkost: "Míšo, já tomu fakt vůbec nerozumím a začínám z toho mít mindrák, zda nejsem ňákej - jak to jen říci - trochu natvrdlej." To by mě fakt mrzelo, že tomu tvýmu výkladu vůbec nerozumím. Asi k tobě budu muset na doučování. :(

Zívám a nevím proč. Čistí se mi 3. čakra, kanál solaru, obranný štít, kam proudí všechny negativní věci toho dne. To se mi ulevilo, Míšo, já furt, proč najednou zívám ... 8)

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: pokračování ...
PříspěvekNapsal: 25.02.2022 - 19:55 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8712
Bydliště: Athény východních Čech
Psychopati! Velice zajímavé a zároveň aktuální téma. Je to prý celá politická scéna. Tady bych si, Míšo, dovolil nesouhlasit, tvrdím, že ne v všichni politici jsou psychopati. Bohužel jeden z největších psychopatů světa nyní rozpoutal válku v Evropě.

Nízkovibrační mrak, který obklopuje naši Zemi, nadechujeme všema pórama! A výsledkem je STRACH! Blééé, to je hnusná představa, co?!!! A já o tom vůbec nevěděl! :oops:
Důsledkem těchto nízkých vibrací je mj. i to, že nefungují vztahy v rodině! Muž bije ženu, žena podvádí manžela a děti jsou taky bity, zneužívány, ponižovány a znásilňovány. Z takových dětí pak vyroste vzteklej, zapšklej člověk, který nemá daleko k tomu, aby vzal zbraň do ruky. Svatá pravda, Míšo, a jak je to aktuální! Podívejme se na psychopata Putina a jeho nesmyslnou agresi proti Ukrajině. Toho v mládí museli mlátit od rána do večera a jen Bůh ví, zda ho jeho matka neznásilňovala.

btw. Žárovku, Míšo, vynalezl Edison a nikoli Tesla. :wink: :)

CENZURA! A zase! Naše dějiny jsou smyšlenka (viz předchozí můj příspěvek), protože cenzura z nich vymazala spoustu událostí a my se tak o nich nemohli dozvědět. Jako historik ti, Míšo, musím oponovat. Jistě, např. o 50. letech u nás jsme se toho díky bolševické cenzuře dozvěděli velice málo, ale moderní historiografie tento handicap napravuje, protože se třeba otevřely tajné archivy StB, i když estébáci toho hodně zlikvidovali, ale spíš toho, co se týkalo "pouze" personálií. Takže my nyní nevíme, že třeba slovutný pan soudce Nejvyššího soudu byl estébák, který mučil nevinně zatčené elektrickým proudem.
Ještě půlrok musíme tuhle cenzuru, jejímž důsledkem jsou mj. i roušky, vydržet a pak to bude dobrý. Jakési "bytosti" sice vypnuly generátory nízkejch vibraci, ale ten nízkovibrační mrak kolem Země tu furt existuje a my se v něm sami udržujeme třeba tím, že se necháme očkovat proti COVIDu. Až poslední spáč, který je uspaný těma nízkejma vibracema, řekne: "Tak takhle NE!", tak se probudíme do překrásného rána a budeme zase šťastní. Tak to je nadějné, Míšo, protože já ještě asi spím, ale mám naději, taky se probudím. A tu naději jsi mi dala Ty!

"Posledních 70 let jsme procházeli tou "skutečnou 3. světovou válkou", tvrdí Míša. Přátelé, to byl pro mne zničující šok ... :evil: Válka to však nebyla vyhlášená, takže jsme o ní vůbec nevěděli. To tedy nebyla ta viditelná válka v Jugoslávii nebo ta současná na Ukrajině. :!: Ta neviditelná 3ww však už končí, neb generátory nízkejch vibrací jsou vypnuty. A to je taky nadějné, fakt jsem si oddychl, že končí válka, o níž jsem vůbec nevěděl.

Ale ještě pozor na METRIX! Je tady spousta nohsledů těch, kteří spustili ony generátory. Jsou to "poloroboti", kteří jsou naprogramovaní na tu špatnou vibraci, aby ji furt udržovali, jsou to také loutkovodiči politiků. Ta představa mě opravdu děsí, tak si na ně dávejte bacha! Když ti bude někdo říkat, aby ses dal očkovat a nosil respirátor, protože je tady pandemie, tak to je právě ten polorobot, který tě chce negativně ovlivnit a aplikovat dál cenzuru Pravdy.
Nebo, že se někde rojí vojáci za hranicemi a ono jde úplně o něco jiného, třeba jen o vojenské cvičení na vlastním území. Tady Míšu omlouvá to, že to natáčela v době, kdy Putin ještě stál za hranicemi Ukrajiny. Teď bychom se od Míši pravděpodobně dozvěděli, že nějaký Putinův loutkovodič zatáhl za ty jeho nitky a nasměroval jeho vědomí na nebohou Ukrajinu.

A pak přijde energetickej upír, což není nikdo jiný než taky ten naprogramovanej polorobot a začne vám vysávat vaši pozitivní energii. Energii někoho, kdo se právě začíná probouzet jako moje maličkost. Pozná se to podle toho toho, že vám je třeba půl dne blbě. Brrr, hrůzná představa, protože mně je někdy blbě několik dní. Jediný, co s tím můžete udělat je, že si řeknete "NE, mě tohle nezajímá!" Jak prosté že, jak jednoduché řešení. :!: Chtěl bych vidět pacoše z depkou, způsobenou vysátím jeho pozitivní energie, co by na to Míše řekl. Obávám se, že by ji poslal do pr*ele.

Vrcholí poslední bitva, kterou si musíme vybojovat my sami mezi sebou! Hlavouni, kteří námi manipulují, přestávají dostávat informace od svých loutkovodičů a říkají úplný blbosti a dělají nemožný kraviny. Když poslouchám Okamuru, tak věřím, že jeho loutkovodič je absolutně bez informací, což se projevuje bezradností lídra SPD. Přesto! To, co způsobovalo, že ten svět je hnusnej, zlej a nespravedlivej už tady není. Hurá! Rád bych tomu věřil, fakt, Míšo, ale mátne mě ta válka na Ukrajině! Možná je to tím, že už i Putin ví, že má na to jen ten půlrok, tak spěchá, protože to je možná poslední informace, kterou dostal od svýho loutkovodiče. Tak si na ni nechal ten loutkovodič záležet. Chtěl bych taky věřit, že Putin jenom blafuje, že nemá co ztratit, že prohrál, že skončil, tak mu nezáleží na lidskejch životech, nezáleží mu na tom, aby lidi prosperovali. A tak udělá vše pro to, že když už trpí, tak aby s sebou strhl co nejvíce lidí. Ale ta představa, Míšo, je hrůzná! Nicméně budu se snažit dělat díry do toho nízkovibračního mraku, seč mi budou síly stačit, snad se mi to bude dařit! 8)

Míša: "... kdykoli se s kýmkoli setkáte, vždycky mysleta na to, abyste s tím člověkem jednali ze srdce k jeho srdci ..." a demonstruje to na neumělých postavičkách s malinkýma rudýma srdíčkama. A to je hezký závěr, v němž Míša parafrázuje jednu z nejzákladnějších křesťanských zásad, vyslovených samotným Ježíšem Kristem.

Děkuji, Míšo, a upřímně Ti přeji hodně zdraví, především toho duševního. :!: 8)

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 187 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Husité - Ktož jsú boží bojovníci | © 1998-2020 M. Gelbič & J. Motyčka
TOPlist Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Český překlad – phpBB.cz