Právě je 19.04.2024 - 11:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 108 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Livin´history
PříspěvekNapsal: 29.07.2007 - 09:26 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8712
Bydliště: Athény východních Čech
Ježek píše:
Kolssteyn píše:
Myslím že je ztrátou času nějak reagovat.
Taky myslim, že to smyslu věru mnoho nemá.
Má cenu se nad tím rozčilovat a "tlachat" i tady? ...
Ano, pánové, z vašeho pohledu nepochybně. Je třeba si však uvědomit, že při vší úctě můj vztah k tomuto serveru je přece jenom poněkud hlubší...

Kolssteyn píše:
... Pánům asi uniká, že pokud napíšu před slovo NE, že to mění význam slova na opačný...
Že by to uniklo oběma najednou? To se mi nezdá, i když možné je vše. Jenom jestli to není snaha o to, být v opozici doslova za každou cenu a on si třeba té záporky nikdo nevšimne... :wink:

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Livin´history
PříspěvekNapsal: 30.07.2007 - 09:41 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8712
Bydliště: Athény východních Čech
Kolssteyn píše:
...uniká, že pokud napíšu před slovo NE, že to mění význam slova na opačný...

...a uniká stále. To už nemůže být snad ani přehlédnutí vinou špatného zraku, nepochopení, to už je trapný úmysl. Už nemám sílu reagovat na nový příspěvěk ani TAM , ani tady (abych nepřijal kritizované praktiky), protože je to stále jen o jednom, stejné fráze, stejná klišé, umocněná urážkou věřícího bratra, který přispěl do tématu, které se víry chtě nechtě dotýká (další doklad netolerantního ateismu české provenience). Byl použit nejhrubší kalibr z unfair arzenálu. Místo toho, aby po objektivní kritice následovalo zamyšlení nad svým počínáním, nesmyslný, primitivní a zároveň podlý útok se vystupňoval. Obávám se, že se již nelze více zkompromitovat názorově ale i povahově.
A tím je opravdu zcela zbytečné se zabývat a je mi úplně jedno, jak si to protivná strana vysvětlí...

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Brodec
PříspěvekNapsal: 17.06.2008 - 13:16 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8712
Bydliště: Athény východních Čech
Tak o nás zase psali naši oddaní kamarádi, tentokrát na serveru "Salači městečka Brodec". No, a protože Radim van Ousek napsal, že jejich "server je pro všechny. Vyjímku tvoří ing. Motyčka", píšu svoji repliku sem.
Nebudu ztrácet svůj drahocený čas reakcemi na jejich hodnotné, erudované a furt stejné příspěvky bez invence na téma husitství a na adresu našeho serveru i mojí nepatrnosti. To ať laskavě zhodnotí jiní.

U jednoho se však - s dovolením - přece jenom musím pozastavit. Vždy jsem u našich kamarádů, kteří mě tak důvěrně oslovují, aniž mě v životě viděli, "oceňoval" to, že se nikdy nesnížili k tomu, co napsal jistý Romikov, muž se zajímavě znějícím nickem a oduševnělým avatarem svědčícím nepochybně o jeho zmužilosti. A už je to tady! :roll:

Tak tedy čtěte, co ...
... tento Romikov 11. 6. 2008 na fóru Brodce píše:
... mne tak napadá že on musí dělat čest svému jménu ten Motyčka ...
Tato perla, která ho ve "světlé chvilce" napadla, mentálně odpovídá studentu třetího ročníku základky a hovoří sama za sebe. A to bez ohledu na to, že se týká "pouze" mého nicka, nikoli jména. Je dokladem nejen vysokého nivó autora této teze, ale i celého serveru.

Vím, že toto fórum naši kamarádi z Brodce nečtou (to ať vyprávějí sýkorkám :D ), ale jsem si jist, že až zase "zabrousí na JM server špeh Kurt von Heidenreich", tuto zpravodajskou informaci jistě předá na patřičná místa... :P

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brodec
PříspěvekNapsal: 17.07.2008 - 09:26 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8712
Bydliště: Athény východních Čech
JM píše:
Tak o nás zase psali naši oddaní kamarádi, tentokrát na serveru "Salači městečka Brodec"
(...)
jsem si jist, že až zase "zabrousí na JM server špeh Kurt von Heidenreich", tuto zpravodajskou informaci jistě předá na patřičná místa...

Protože Martin Picek alias Martin Broďan je už velký, inteligentní a šikovný kluk, přestal patrně využívat placených služeb špeha Kurta von Heidenreicha a na JM server si již chodí zadarmo počíst sám. Zjistil totiž, že je to tak jednodušší, operativnější a v neposlední řadě i levnější. No, a protože jsem již hned zpočátku odmítl přistoupit na tu jejich "hru", s jejímiž pravidly nemohu ze známých důvodů souhlasit, nebudu tady komentovat obsah tohoto jeho příspěvku.
Přesto si neodpustím malou poznámku. Zdá se mi, že nebýt našeho serveru a potažmo mojí nepatrnosti, tak si naši kamarádi "s kulema" i bez nich ze Spolku Smějících se Bestií a jedna nebo možná i více "cunni" nemají v tématu "Obrazy z dějin národa českého" pomalu ani o čem popovídat.
Díky vám dvěma, tobě a Zigimu, však máme zpětnou vazbu a korekci, které nás můžou obohatit a inspirovat k tomu, aby se postupně měnila filozofie našeho serveru ke konečně objektivnímu a vyváženému pohledu na husitství. Zigy ale svůj názor, považte(!), dokonce jednou za uherský rok napíše rovnou sem. A tuto jeho odvahu umíme i náležitě ocenit ... :wink:

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17.07.2008 - 17:57 
Offline
sudličník
sudličník

Registrován: 16.05.2007 - 06:27
Příspěvky: 99
No a co? Tak jsou prostě lidé, kteří přes třísky v očích jiných lidí nevidí trám, který mají v oku vlastním. A to je jako pádný důvod k vymýšlení samoúčelných metafor namísto zvelebování vlastního positivního díla?

_________________
https://www.e-stredovek.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30.07.2008 - 07:34 
Offline
kazatel
kazatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.01.2004 - 14:47
Příspěvky: 996
Bydliště: Český Krumlov
Jasně. Vyprdni se na něj. :lol: My víme svý a kdo chce býti slepým, tak ať se nechá vodit. :wink:

_________________
Peklo je tam, kde rozum není možný.
Kde není světlo poznání, tam vládne temnota!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15.10.2008 - 10:16 
Offline
kazatel
kazatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.01.2004 - 14:47
Příspěvky: 996
Bydliště: Český Krumlov
Našel jsem odkaz na naše stránky zde úplně dole:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Husitstv%C3%AD

_________________
Peklo je tam, kde rozum není možný.
Kde není světlo poznání, tam vládne temnota!


Naposledy upravil Sabin dne 15.10.2008 - 10:17, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15.10.2008 - 10:17 
Offline
kazatel
kazatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.01.2004 - 14:47
Příspěvky: 996
Bydliště: Český Krumlov
A ještě zde v odkazech:
http://www.vlastenci.cz/index.htm

_________________
Peklo je tam, kde rozum není možný.
Kde není světlo poznání, tam vládne temnota!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Historycy.org
PříspěvekNapsal: 21.10.2008 - 12:46 
Offline
sudličník
sudličník
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2006 - 12:51
Příspěvky: 78
Bydliště: Polska
Na największym polskim poratlu historycznym propaguje Was/Nas:
http://www.historycy.org/index.php?showtopic=34504&st=0


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Historycy.org
PříspěvekNapsal: 21.10.2008 - 13:15 
Offline
kazatel
kazatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.01.2004 - 14:47
Příspěvky: 996
Bydliště: Český Krumlov
Daniel píše:
Na największym polskim poratlu historycznym propaguje Was/Nas:
http://www.historycy.org/index.php?showtopic=34504&st=0

Zajímavá diskuze. Když budu mít chvilku čas, tak se rád připojím. :wink:
Koukám, že je tam i moje fotka Jana Žižky. :lol:

_________________
Peklo je tam, kde rozum není možný.
Kde není světlo poznání, tam vládne temnota!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: tentokrát na Středověku ...
PříspěvekNapsal: 18.11.2008 - 11:16 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8712
Bydliště: Athény východních Čech
Když už jsem byl přesvědčen, že lákavým a svůdným příležitostem psát o našem serveru (pochopitelně negativně) na jiných serverech tito kritici začali odolávat, hluboce jsem se mýlil.

Tentokrát je to o to horší, že se tato kritika našeho serveru, potažmo mojí nepatrnosti související s několik let starým případem objevila na diskuzním fóru partnerského serveru o Středověku. Tyto neblahé praktiky zaštítěné anonymitou virtuální komunikace obsahují – jak už jsem uvedl – v převážné většině případů negativní kritiku stále ve stejném duchu, tzn. vytržení jedné úzké problematiky bez celkového pohledu na obsah serveru, propagace husitství v bolševickém duchu naším serverem, Jirásek, Palacký, Šmahel, atd., apod.
Přesto nejde vůbec o to, že tyto kritiky většinou bez špetky invence jsou veskrze negativní, že se stále točí kolem jedné osoby, ale především se jedná o to, že jsou rozmisťovány po všech možných diskusních fórech české internetové scény jen ne tam, kam explicitně patří, tj. na fórum toho serveru, jehož se to přímo týká. Přestože za žádných okolností nelze vyloučit, že i negativní kritika může obsahovat podnětné impulzy, dokonce může být i oprávněná, nebudu o tom s nikým, kdo najednou ucítil potřebu si vyřídit účty, diskutovat na žádném jiném serveru, byť by se tento server tvářil sebepřátelštěji. Proč? No, jsme ve svobodné zemi, tak si každý může hanět, jak je mu libo a kdekoli na internetu, ale po mně zase nemůže nikdo chtít, abych na tyto kritiky reagoval jinde než tady.

Tito kritici se také ve svých hodnoceních skoro nikdy nezapomenou zmínit o tom, že toto fórum je „fórem jednoho přispěvatele“. Nelze pominout, že tím znevažují přínos ostatních přispěvatelů s desítkami a stovkami příspěvků, kterých si velice vážíme, ale přesto nebo právě proto, pokud naše fórum takto vnímají, měla by být tato okolnost důvodem, proč směřovat tyto své připomínky rovnou sem. Budou tím přece mít usnadněnou pozici, tak nechápu, proč se této výhody zbavují ... :wink: :D

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Naposledy upravil Jiří Motyčka dne 29.11.2008 - 10:38, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: tentokrát na Středověku ...
PříspěvekNapsal: 20.11.2008 - 16:20 
Offline
desátník
desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 27.07.2006 - 16:48
Příspěvky: 798
Jiří Motyčka píše:
Tentokrát je to o to horší, že se tato kritika našeho serveru, potažmo mojí nepatrnosti související s několik let starým případem objevila na diskuzním fóru partnerského serveru o Středověku.
Nerozumím kontextu, snad nejsem jediný, kdo nechápe o co jde, nechceš to trochu přiblížit nebo dát odkaz na konkrétní problém - je-li tam ještě vůbec?

_________________
"Poprávu užasli a budou žasnout králové a knížata celého křesťanstva nad tím, že vám byla vlita tak veliká moudrost." sarkasticky odvětil Zikmund Lucemburský, 1419
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: tentokrát na Středověku ...
PříspěvekNapsal: 20.11.2008 - 19:32 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8712
Bydliště: Athény východních Čech
Kolssteyn píše:
...Nerozumím kontextu, snad nejsem jediný, kdo nechápe o co jde, nechceš to trochu přiblížit nebo dát odkaz na konkrétní problém - je-li tam ještě vůbec?
No, právě. Je to v pokecu, který se průběžně maže, tak jsem odkaz nedával, protože za čas stejně nebude aktuální...

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: tentokrát na Středověku ...
PříspěvekNapsal: 25.11.2008 - 11:01 
Offline
kazatel
kazatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.01.2004 - 14:47
Příspěvky: 996
Bydliště: Český Krumlov
Jiří Motyčka píše:
No, právě. Je to v pokecu, který se průběžně maže, tak jsem odkaz nedával, protože za čas stejně nebude aktuální...

Bratře Jiří, já vím, že je z toho člověku smutno, ale jak už jsem ti psal: Kašli na ně. :wink: Kdo má v hlavě mozek a né prejt, tak moc dobře ví, co jsi všechno tady vytvořil. Naše stránky se staly nejlepšími stránkami o husitství a to je to hlavní. Nějaká diskuzní stoka rádoby odborníků je o ničem. Hlavní jsou činy! :wink:

_________________
Peklo je tam, kde rozum není možný.
Kde není světlo poznání, tam vládne temnota!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: tentokrát na Středověku ...
PříspěvekNapsal: 25.11.2008 - 16:38 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8712
Bydliště: Athény východních Čech
Sabin píše:
...Bratře Jiří, já vím, že je z toho člověku smutno, ale jak už jsem ti psal: Kašli na ně. ...
Jasně, ale ... :!:

... tentokrát jsem to psal hlavně kvůli tomuhle:
Citace:
...je to o to horší, že se tato kritika našeho serveru, potažmo mojí nepatrnosti související s několik let starým případem objevila na diskuzním fóru partnerského serveru o Středověku
...
No, jsme ve svobodné zemi, tak si každý může hanět, jak je mu libo a kdekoli na internetu, ale po mně zase nemůže nikdo chtít, abych na tyto kritiky reagoval jinde než tady...

A smutno mi z toho není, protože i tyto praktiky bohužel patří k životu v české kotlině ... :wink: :)

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 108 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

Husité - Ktož jsú boží bojovníci | © 1998-2020 M. Gelbič & J. Motyčka
TOPlist Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Český překlad – phpBB.cz