Právě je 12.11.2019 - 10:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 145 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 17. listopad
PříspěvekNapsal: 29.06.2019 - 01:21 
práče
práče

Tošovský byl Havlem dosazen?
Není to nějaký omyl? Dosazen byl Rusnok Zemanem.

Předmět příspěvku: Re: Babiš ...
PříspěvekNapsal: 29.06.2019 - 02:29 
křižák

Tak toto mi rozhodně nestačí. Jmenuješ obecně známá fakta, ale cílem mých připomínek bylo především poukázat na podivnou amnézii vrcholných představitelů státu z dob nedávných.

Sleduji především linii Tošovský + StB + členství ve straně + státní zaměstnanec na základě negativního osvědčení + úpadek bankovního sektoru + podivná ztráta paměti bývalého prezidenta Havla. To je můj momentální zájem.
Není vůbec žádným tajemstvím, že v bance se usadilo ve vrcholném vedení mnoho velmi silných komunistických kádrů, případně agentů StB. Určitě šlo o náhodu...
Přijde mi, že nejsi schopen tuto skutečnost uznat. Ani vlastně nemusíš. Stačí, když budeš řádně platit škody způsobené v minulých letech. Taky za Babiše se bude platit. Nemám o tom nejmenších pochyb...
Očekával jsem určitou sebereflexi. Nikomu nic nevyčítám, ale připisovat k dobru také nemíním. Domnívám se, že není správné zapomínat na velmi nedávnou historii.

Naposledy upravil odpurce paleni v sudech dne 29.06.2019 - 02:48, celkově upraveno 2

Předmět příspěvku: Re: 17. listopad
PříspěvekNapsal: 29.06.2019 - 02:30 
křižák

Kata-he-kasa píše:
Tošovský byl Havlem dosazen?
Není to nějaký omyl? Dosazen byl Rusnok Zemanem.

Určitě to není omyl :!:

Předmět příspěvku: Re: Babiš ...
PříspěvekNapsal: 29.06.2019 - 07:49 
hejtman
hejtman

odpurce paleni v sudech píše:
Tak toto mi rozhodně nestačí ...
... myslel jsem si to. :lol:
Nevím, co by ještě musel udělat, abys uznal, že patří dávno do krimu. Asi spáchat atentát na papeže. :?

... Jmenuješ obecně známá fakta, ale cílem mých připomínek bylo především poukázat na podivnou amnézii vrcholných představitelů státu z dob nedávných ...
Možná to jsou obecně známá fakta, ale taky se na to bohužel zapomíná, přestože je to žhavá současnost.
Moje maličkost žádnou amnézií netrpí a na průšvihy předchozích vlád a jejích představitelů si moc dobře pamatuju. :!: Jsem "pouze" přesvědčen, že žádný premiér(!) předchozích vlád nečelil takovým obviněním jako Bureš. O tom jsem pevně(!) přesvědčen. S tím zřejmě souhlasit nebudeš, ale to je si tak všechno, co se s tím dá dělat.
Dovolil bych si připomenou v této souvislosti pouze V. Klause st., zloděje vzácných per, a jeho kauzu s financováním ODS sponzory s neexistujícími jmény Radžíva Sinha z Mauricia a Maďara Lájose Bácse, za nimiž se skrýval tenista Milan Šrejber. Ovšem Klausovým největším průšvihem, který se černým písmem zapíše do dějin, je zpackaná kupónovka, na jejíž konsekvence doplácíme dodnes. A s tím bezprostředně souvisí Klausova poslední skandální amnestie, kterou se dostali na svobodu i jeho kámoši z kupónovky, jimž asi něco dlužil, a cítil potřebu to "splatit". Ne, já fakt nezapomínám! :P

... Sleduji především linii Tošovský + StB + členství ve straně + státní zaměstnanec na základě negativního osvědčení + úpadek bankovního sektoru + podivná ztráta paměti bývalého prezidenta Havla. To je můj momentální zájem.
Není vůbec žádným tajemstvím, že v bance se usadilo ve vrcholném vedení mnoho velmi silných komunistických kádrů, případně agentů StB. Určitě šlo o náhodu ...
Přiznám se bez mučení, že o téhle kauze a jejím pozadí fak nic nevím. Nevím, proč sis vybral zrovna Tošovského, abys na něm obsedantně seděl jak vrána na mrše. Když si o tom tak perfektně informován :shock: a znáš celé pozadí, klidně na něj podej trestní oznámení, promlčené to jistě ještě není. :wink:
btw. S Tošovským jsem v letech 1973/4 sloužil na vojně v Mostě. Abych nebyl spoluviník. :D :lol:

... Přijde mi, že nejsi schopen tuto skutečnost uznat ...
... ty zase nejsi schopen uznat jiné - IMHO daleko závažnější - skutečnosti, tak si z toho nic nedělej. :wink:
Třeba tohle, což jsi přešel jak širé pláně:
JM píše:
... Nečas odstoupil za asi tak 1000x menší provinění, než má na hrbu Bureš ... a HNED(!), víme ... Měl na to totiž koule ...
:P

PříspěvekNapsal: 21.10.2019 - 23:54 
hejtman nad řádem
hejtman nad řádem

Názor Dr. Staňka:
https://www.youtube.com/watch?v=l59gTJn ... _q6CyTaZ9Y

Předmět příspěvku: Re: Ta naše povaha česká
PříspěvekNapsal: 22.10.2019 - 07:20 
velitel vozu
velitel vozu

Myslím, že nemá smysl se k tomuto rozhovoru na videu nějak vyjadřovat. Vnímám to celé jako blábolení na velmi nízké úrovni.

Předmět příspěvku: dr. Staněk
PříspěvekNapsal: 22.10.2019 - 09:19 
hejtman
hejtman

No, je naprosto evidentní, že věk páně Staňka se hluboce podepsal na jeho mentálních dovednostech a zejména způsobu vyjadřování. To se týká formy jeho verbálního projevu. Co se týče obsahu, souhlasím s Karlem.

PříspěvekNapsal: 27.10.2019 - 13:22 
hejtman nad řádem
hejtman nad řádem

Jiří Motyčka píše:
No, je naprosto evidentní, že věk páně Staňka se hluboce podepsal na jeho mentálních dovednostech a zejména způsobu vyjadřování. To se týká formy jeho verbálního projevu. Co se týče obsahu, souhlasím s Karlem.

Milí husité, přesto sem přidám další video, kde si dokonce husitský farář Rudolf Špaček povídá s dr. Josefem Staňkem, je tam i zmínka o husitství a reformaci.
Karel Gott svým odchodem avizuje změnu evropské společnosti - co můžeme nyní očekávat?
https://www.youtube.com/watch?v=9mxu5qtll64

Předmět příspěvku: Re: Ta naše povaha česká
PříspěvekNapsal: 27.10.2019 - 18:31 
velitel vozu
velitel vozu

Myslím, že tím co říká Dr. Josef Staněk v uvedených videích se nemá cenu zabývat.
Doporučuji si přečíst knihu od prof. Petra Čorneje: Husitství a husité, kde najde i odpopvědi, které se týkají přeneseně i dnešní doby.

Předmět příspěvku: Re: dr. Staněk
PříspěvekNapsal: 28.10.2019 - 08:28 
hejtman
hejtman

Ano, pan dr. Staněk opět perlil. :roll:
Ale jako tolerantní křesťané respektujme názor druhého, i když s ním nesouhlasíme a zdá se nám veskrze úsměvný. :idea: :wink:

P.S. Pan farář je asi velký kámoš pana doktora.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 145 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]