www.husitstvi.cz
http://www.husitstvi.cz/forum/

UKONČENÍ SPOLUPRÁCE
http://www.husitstvi.cz/forum/viewtopic.php?f=42&t=2664
Stránka 1 z 1

Autor:  Jiří Motyčka [ 03.03.2022 - 00:54 ]
Předmět příspěvku:  UKONČENÍ SPOLUPRÁCE

V souvislosti s tímto prohlášením s okamžitou platností, počínaje dnem 3. 3. 2022, ukončujeme veškerou spolupráci s projektem i sdružením "Bojovníci boží – 600 let."

Co toto ukončení spolupráce znamená?
1) Můj bratr i já končíme jako členové realizačního týmu projektu.
2) Spolu s námi končí svoji účast i prof. Petr Čornej, kterého jsem do projektu přivedl, jako odborný garant celého projektu.
3) Náš web "husitstvi.cz", dva skupinové profily na facebooku zabývající se tématem husitství a v neposlední řadě i moje maličkost ukončují svoji funkci mediálního partnerství.
4) Spolu s prof. Petrem Čornejem přestáváme počínaje výše uvedeným datem nést zodpovědnost a veškeré garance za jazykový, stylistický i věcný obsah textů na pamětních deskách, případně i na jejich eventuálních QR-kódech.
5) Počínaje tímto datem tedy odmítáme být jakkoli spojováni nejen s texty na pamětních deskách a na QR-kódech, ale i s celým projektem.


Po třech letech (2019-2021) velice náročné a občas i kontroverzní spolupráce to věru nebylo jednoduché rozhodnutí, ale za dosavadní práci, kterou jsme společně pro uvedený projekt odvedli, se nemusíme stydět a můžeme být na ni právem hrdi. Dělali jsme ji rádi a s respektem k dědictví husitské epochy a reformace české. Bohužel osud rozhodl o tom, že jsme museli přistoupit k tomuto fatálnímu a politováníhodnému rozhodnutí.
Vědomi si významu husitství pro naše národní dějiny, přejeme projektu "Bojovníci boží – 600 let" mnoho úspěchů do dalších měsíců i let.
Příloha:
600.výročí.jpg
600.výročí.jpg [ 89.94 KiB | Zobrazeno 1242 krát ]

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/