Právě je 19.04.2024 - 11:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 138 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Husitské prapory - zakázková výroba
PříspěvekNapsal: 21.02.2005 - 12:26 
Offline
vrchní hejtman
vrchní hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 28.01.2004 - 20:52
Příspěvky: 173
Je zde reálná šance si nechat vyrobit husitské prapory (předpokládáme červený kalich v černém poli). Přidá se někdo k nám? Čím více kusů, tím přijatelnější cena.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21.02.2005 - 21:40 
Offline
sudličník
sudličník

Registrován: 06.07.2004 - 07:55
Příspěvky: 91
Bydliště: Jižní Morava
Jsem potencionální zákazník. Jen by mě zajímala velikost praporu. Na cenu se ani neptám, páč to záleží na kusech, nemám-li pravdu, že?

_________________
Když je národu nejhůř a matka vlast krvácí ....je na čase postavit se vzpříma a chránit jí svým tělem. Teprve tehdy člověk hledá víru, sílu a ideály, které může najít v našich bohatých dějinách. Především u "Božích bojovníků".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01.03.2005 - 14:26 
Offline
cepník
cepník
Uživatelský avatar

Registrován: 17.01.2005 - 22:17
Příspěvky: 101
Chcelo by to farebné obrázky s jednotlivými prapormi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01.03.2005 - 19:12 
Offline
sudličník
sudličník

Registrován: 06.07.2004 - 07:55
Příspěvky: 91
Bydliště: Jižní Morava
To vymáčknutí bylo opravdu zajímavé. Všechny filmy vlastmím a tudiž mohu také potvrdit tvá slova bratře.
Jen u těch vyobrazení musím přiznat, že texty které jsem vlastnil byli kopie z knih ..některé kopie mohli být tvořeny i vícekrát. Na kopiích, které byli černobélé to vypadalo jakoby byl prapor černý.

_________________
Když je národu nejhůř a matka vlast krvácí ....je na čase postavit se vzpříma a chránit jí svým tělem. Teprve tehdy člověk hledá víru, sílu a ideály, které může najít v našich bohatých dějinách. Především u "Božích bojovníků".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09.03.2005 - 12:36 
Offline
cepník
cepník
Uživatelský avatar

Registrován: 17.01.2005 - 22:17
Příspěvky: 101
A tričká s husitskými motívmi by nešli spraviť? Mal by som záujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09.03.2005 - 16:47 
Offline
kazatel
kazatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.01.2004 - 14:47
Příspěvky: 996
Bydliště: Český Krumlov
Tricka jsem si nechal vyrobit sám. Přinesl jsem do firmy knihy, řekl co chci a kam, oni to naskenovali, v PC vyřezali z textu a nažehlili. Je to sice hajsavé na praní (už mi přítelkyně nechtěně jedno zničila), ale drží a vypadají hezky. Musím tě ale varovat, že se opravdu staneš středem pozornosti a to ve většině případů nemilém.
gp500 píše:
A tričká s husitskými motívmi by nešli spraviť? Mal by som záujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12.03.2005 - 14:25 
Offline
cepník
cepník
Uživatelský avatar

Registrován: 17.01.2005 - 22:17
Příspěvky: 101
Sabin píše:
Tricka jsem si nechal vyrobit sám. Přinesl jsem do firmy knihy, řekl co chci a kam, oni to naskenovali, v PC vyřezali z textu a nažehlili. Je to sice hajsavé na praní (už mi přítelkyně nechtěně jedno zničila), ale drží a vypadají hezky. Musím tě ale varovat, že se opravdu staneš středem pozornosti a to ve většině případů nemilém.
gp500 píše:
A tričká s husitskými motívmi by nešli spraviť? Mal by som záujem.

Super sa to číta. Husiti stredom pozornosti... Dík za varování. Kiež by raz na nás husitov pozerali takisto ako na Prokopa Holého keď vošli do Bazileja prejednávať 4pražské artikuly spolu s Rokycanom, Englišom...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13.03.2005 - 17:08 
Offline
sudličník
sudličník

Registrován: 06.07.2004 - 07:55
Příspěvky: 91
Bydliště: Jižní Morava
Bratr měl pravdu - staneš se středem pozornosti. Osobně už mám zkušenost. Na jednu stranu je člověk zmaten z pohledů lidí, ale na stranu druhou - když na tebe "zejrá" nějakej nechutnej člověk s nechutným vzorem v A.H. , tak to člověka dokáže zahřát u srde. Rád bych věděl co se honí takovému člověku v hlavě :) .

Ale to jsem již odbočil. Je opravdu (alespoň pro mě) vzácné nosit oblečení s těmito husitskými motivy. Vsoupí do mě hrdost a zároveň jsem nesmírně poctěn, že mohu v dnešní době v ulicích plné špíny nosit něco co znázorňuje čistotu!

_________________
Když je národu nejhůř a matka vlast krvácí ....je na čase postavit se vzpříma a chránit jí svým tělem. Teprve tehdy člověk hledá víru, sílu a ideály, které může najít v našich bohatých dějinách. Především u "Božích bojovníků".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17.03.2005 - 18:31 
Offline
cepník
cepník
Uživatelský avatar

Registrován: 17.01.2005 - 22:17
Příspěvky: 101
BAD píše:
Bratr měl pravdu - staneš se středem pozornosti. Osobně už mám zkušenost. Na jednu stranu je člověk zmaten z pohledů lidí, ale na stranu druhou - když na tebe "zejrá" nějakej nechutnej člověk s nechutným vzorem v A.H. , tak to člověka dokáže zahřát u srde. Rád bych věděl co se honí takovému člověku v hlavě :) .

Ale to jsem již odbočil. Je opravdu (alespoň pro mě) vzácné nosit oblečení s těmito husitskými motivy. Vsoupí do mě hrdost a zároveň jsem nesmírně poctěn, že mohu v dnešní době v ulicích plné špíny nosit něco co znázorňuje čistotu!

Super Bade, husitství je naozaj čistota! A Ján Hus čisté bytie. Bol som v v tej Prahe... Super mesto... S hlbokým zachvením duše som pozeral a tešil som sa obrazu Brožíka v prijímcej miestnosti primátora Prahy a to obrazu Magistra Jána Husa pred kostnickým koncilom. Obraz obrovských rozmerov ma bude hriať už večne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: předmět
PříspěvekNapsal: 19.04.2005 - 21:19 
Offline
příslušník chudiny

Registrován: 19.04.2005 - 21:10
Příspěvky: 2
Ahoj lidi prosim pokud máte někdo náký informace o tom kde by se daly sehnat nejaký přívešky s kalichem nebo s dvouocasákem atd.Naebo odznaky prosim napište mi na edzikh@post.cz
Dík moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: předmět
PříspěvekNapsal: 23.04.2005 - 21:17 
Offline
kazatel
kazatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.01.2004 - 14:47
Příspěvky: 996
Bydliště: Český Krumlov
Už jsem ti odpověděl jinde.
edzikh píše:
Ahoj lidi prosim pokud máte někdo náký informace o tom kde by se daly sehnat nejaký přívešky s kalichem nebo s dvouocasákem atd.Naebo odznaky prosim napište mi na edzikh@post.cz
Dík moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23.05.2005 - 16:15 
Offline
sudličník
sudličník

Registrován: 06.07.2004 - 07:55
Příspěvky: 91
Bydliště: Jižní Morava
No, bratři nějak se tu usekla diskuse o těch praporech. Rád bych ab jsme se tedy společně dohodli zda je budeme kupovat či nikoli. Já mám zájem stále.

_________________
Když je národu nejhůř a matka vlast krvácí ....je na čase postavit se vzpříma a chránit jí svým tělem. Teprve tehdy člověk hledá víru, sílu a ideály, které může najít v našich bohatých dějinách. Především u "Božích bojovníků".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24.05.2005 - 13:57 
Offline
kazatel
kazatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.01.2004 - 14:47
Příspěvky: 996
Bydliště: Český Krumlov
Já si také myslím, že by se mohla uzavřít dikuze i hlasování. Pokud se nemýlím, tak zvítězila kombinace červeného kalichu na černém pozadí a rozměr 1x1 metr. Můžeme tedy poprosit Votana, aby zjistil cenu a popřípadě objednat určitý počet praporů. Co vy na to?
BAD píše:
No, bratři nějak se tu usekla diskuse o těch praporech. Rád bych ab jsme se tedy společně dohodli zda je budeme kupovat či nikoli. Já mám zájem stále.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24.05.2005 - 16:53 
Offline
cepník
cepník
Uživatelský avatar

Registrován: 17.01.2005 - 22:17
Příspěvky: 101
Som za!

_________________
Bok po boku svorne jdem, proti světu, proti všem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24.05.2005 - 17:06 
Offline
sudličník
sudličník

Registrován: 06.07.2004 - 07:55
Příspěvky: 91
Bydliště: Jižní Morava
Jsem pro uzavření diskuse. Počkáme tedy na vyjádření co ce týče cen a myslím, že to můžeme realizovat. Měl bych zájem o 2 prapory :-)

Jiří Motyčka: zajímavé informace. Trošku to osvětluje diskusi o barevných variacích. Odkud jsi čerpal toto objasnění?

_________________
Když je národu nejhůř a matka vlast krvácí ....je na čase postavit se vzpříma a chránit jí svým tělem. Teprve tehdy člověk hledá víru, sílu a ideály, které může najít v našich bohatých dějinách. Především u "Božích bojovníků".


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 138 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Husité - Ktož jsú boží bojovníci | © 1998-2020 M. Gelbič & J. Motyčka
TOPlist Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Český překlad – phpBB.cz