Právě je 19.04.2024 - 05:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25.03.2009 - 22:46 
Offline
kazatel
kazatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.01.2004 - 14:47
Příspěvky: 996
Bydliště: Český Krumlov
No já mám zrovna co kecat. :oops: Opět jsem letos zklamal a nedorazil na husitskou šermířskou akci v Dohalicích.
Bratr Jiří by ale se mnou určitě souhlasil, že by jsme se mohli srazit v září v Táboře na slavnostech.

_________________
Peklo je tam, kde rozum není možný.
Kde není světlo poznání, tam vládne temnota!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25.03.2009 - 22:56 
Offline
práče
práče

Registrován: 28.02.2009 - 17:03
Příspěvky: 31
Bydliště: Kolín
Tak posloouchám hejtmana a srazy budeme řešit zde.no by se možná "utrhlo"i několik lidí z vlastenců.cz někteří se neskrytě hlásí ke kališnictví,skinheads..pokud to tedy není na závadu někdo to druhé slůvko v souvysloti s tím prvním nemůže zkousnout :) :D

_________________
rovný s rovným


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25.03.2009 - 23:21 
Offline
práče
práče

Registrován: 28.02.2009 - 17:03
Příspěvky: 31
Bydliště: Kolín
Ono by sraz nemusel být ani na nějaké "velké" akci.Ale třeba o nějakém sluném víkednu v létě někde v kempu.Třeba pod Blaníkem přes den výšlap večer pivko :!: :?:

_________________
rovný s rovným


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: závady
PříspěvekNapsal: 25.03.2009 - 23:31 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8711
Bydliště: Athény východních Čech
Patriot píše:
... pokud to tedy není na závadu ...
Na závadu je "POUZE" čirý neonacizmus, pak zvláště nebezpečný kryptoneonacizmus (většinou velice špatně) kamuflovaný kvazivlastenectvím, pak antisemitimus v jakékoli podobě, rasová nesnášenlivost, diskriminační tendence v souvislosti se vzděláním, vyznáním, pohlavím, sexuální orientací, politickou příslušností, barvou pleti a dehumanizace na základě víry v cokoli.

Všechno výše uvedené nemá na tomto serveru co dělat a bude s tím naloženo bez pardonu. :|

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Naposledy upravil Jiří Motyčka dne 26.03.2009 - 22:12, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26.03.2009 - 00:20 
Offline
práče
práče

Registrován: 28.02.2009 - 17:03
Příspěvky: 31
Bydliště: Kolín
Tak se obávám,že do tohohle se těžko někdo vejde :roll: takové lidi neznám.
Neonacismus a jiné extremy jsou bez debat.Ale,že by nikdo,nikdy nepronesl nějakou odůvodněnou urážku na nějakou menšinu?!Takového člověka vážně neznám....

_________________
rovný s rovným


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26.03.2009 - 08:41 
Offline
kazatel
kazatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.01.2004 - 14:47
Příspěvky: 996
Bydliště: Český Krumlov
Na jedně straně se musím přidat k bratru Patrotovi. Na sraze by tyto zásady těžko někdo splňoval. Já určitě ne. Ten Blaník je zajímavý nápad a skinheads mi nevadí a kališníci už vůbec ne.

Na druhé straně musím souhlasit s bratrem Jiřím. Tyto stránky jsou o husitství a například, že rudá a hnědá špína se rozmáhá v naší krásné zemi, můžeme řešit na jiných stránkách, icg nebo soukromých zprávách.

_________________
Peklo je tam, kde rozum není možný.
Kde není světlo poznání, tam vládne temnota!


Naposledy upravil Sabin dne 26.03.2009 - 08:48, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: závady
PříspěvekNapsal: 26.03.2009 - 08:46 
Offline
kazatel
kazatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.01.2004 - 14:47
Příspěvky: 996
Bydliště: Český Krumlov
Jiří Motyčka píše:
Na závadu je "POUZE" čirý neonacizmus, pak zvláště nebezpečný kryptoneonacizmus (většinou velice špatně) kamuflovaný kvazivlastenectvím

Asi jsem tupohlavec obecný, ale nevím co je kryptoneonacizmus (tohle ani google nenašel) a kvazivlastenectví?
Trošku to zní jako nějaké chemické prvky. :lol:

_________________
Peklo je tam, kde rozum není možný.
Kde není světlo poznání, tam vládne temnota!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26.03.2009 - 08:58 
Offline
práče
práče

Registrován: 28.02.2009 - 17:03
Příspěvky: 31
Bydliště: Kolín
Ano,souhlasím toto je o husitství a jiné věci sem nepatří.

Ale na takovém to setkání vůbec nic špatného nevidím.Sejdou se lidé podobných názorů,ketří si rádi pokecají.Nejde o žádné výtržnosti
či nějaké nesmyslné pořvávání,ale jen o to ,aby se lidé scházeli nejen na foru ..... :wink: :!: :?: :!:

_________________
rovný s rovným


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: závady
PříspěvekNapsal: 26.03.2009 - 18:20 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8711
Bydliště: Athény východních Čech
Patriot píše:
Tak se obávám,že do tohohle se těžko někdo vejde :roll: takové lidi neznám...
Sabin píše:
Na jedně straně se musím přidat k bratru Patrotovi...
Mně nejde o žádného morálně stoprocentně nezávadného a bohorovného nadčlověka.
Měl jsem na mysli především okázalé a nepokryté demonstrace toho, co jsem uvedl, a to např. jak na internetu, v internetových diskuzích, na chatech, v novinách a dalších masmédiích, tak i na věřejnosti ap., kde jsou tyto naprosto nepřípustné názory doprovázeny štvavými, urážlivými, hanlivými, nesnášenlivými, zamindrákovanými, zbaběle "siláckými", sprostými a ve své podstatě ubohými výlevy proti jiné skupině.
Je to snad někdo z vás? ... :? :wink:

Sabin píše:
...Asi jsem tupohlavec obecný, ale nevím co je kryptoneonacizmus (tohle ani google nenašel) a kvazivlastenectví?..
Ano, vím, často používám cizí slova. :oops:
Kdo mě však opravdu dobře zná, tak samozřejmě ví, že to není z nějakého exhibicionizmu (to ani omylem), nebo dokonce proto, aby mi nebylo rozuměno (to už vůbec ne!), nebo že bych neměl rád náš překrásný mateřský jazyk (nedej Bože!), ale většinou proto, že cizí slovo (nebo cizí, převážně latinská předpona) lépe vyjádří daný význam, než pouhý, mnohdy krkolomný, překlad do češtiny za použití více než jednoho slova.
:idea:

krypto– = skrytý, až tajný
quasi– (kvazi–) = zdánlivý, jako, jakoby
Měl jsem tedy na mysli skrytý neonacizmus, který je pokrytecky kamuflován zdánlivým vlastenectvím, nebo chceš-li jakoby vlastenectvím.
Stačí se pak podívat na internetové servery těchto psedovlastenců - sorry - lživých vlastenců, kteří by tak rádi měli buttonek našich stránek umístěný u nich, a hned víš, o čem resp. o kom píšu. ... :wink:

P.S. Tento příspěvek je poněkud OT, ale vložil jsem ho sem, protože odpovídá na více podnětů najednou právě z tohoto tématu.

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Spolecna akce
PříspěvekNapsal: 14.02.2010 - 00:40 
Offline
příslušník chudiny

Registrován: 13.07.2009 - 13:53
Příspěvky: 8
Bydliště: Východní Čechy i Praha
Lidi neplanujete, az se trochu vycasi, udelat spolecnou akci zamerenou na husitstvi? Napr. podivat se na misto bitvy u Lipan, projit i jina bojiste, pripadne vzit detektor kovu atd... Urcite bych si i rad poslechl zajimave povidani pana Motycky :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14.02.2010 - 07:04 
Offline
desátník
desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 06.02.2006 - 15:54
Příspěvky: 718
Bydliště: Hradec Králové
Plánujeme :) Například 6. husitskou bitvu z projektu Proti všem v Mokrovousech (u Hradce Králové)! :D

_________________
trener


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: dik
PříspěvekNapsal: 14.02.2010 - 11:48 
Offline
příslušník chudiny

Registrován: 13.07.2009 - 13:53
Příspěvky: 8
Bydliště: Východní Čechy i Praha
skvele, a mohu se pridat? kdy bude tato akce? pripradne mate jiz na to nekde diskusi?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: dik
PříspěvekNapsal: 14.02.2010 - 15:50 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8711
Bydliště: Athény východních Čech
darkreign píše:
skvele, a mohu se pridat? kdy bude tato akce? pripradne mate jiz na to nekde diskusi? ...
Přidat se samozřejmě můžeš. Příznivců husitství není nikdy dost.
Mrkni např. sem, taky sem a třeba i semhle ... :wink:

BTW:
darkreign píše:
... povidani pana Motycky ...
... my si tady na fóru většinou tykáme. :wink: :) 8)

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16.04.2013 - 19:43 
Offline
práče
práče
Uživatelský avatar

Registrován: 03.03.2013 - 15:41
Příspěvky: 11
Bydliště: Písek
Zdravím :)

Co jsem koukal, moc se to tu nehejbe, tak snad bych se o pár akcí tohoto rázu rád podělil...

Každoročně se koná u Žižkovy mohyly v Sudoměři slavnost k výročí zdejší bitvy, tj. v březnu. Např. loni - http://www.svornost.com/2012/03/setkani ... 2-sudomer/ a letos - http://www.plzenskadiecese-ccsh.cz/86-5 ... u-sudomere

Dále pak třeba každoroční červencové Husovy oslavy v jihočeském Husinci (info http://www.husinec.cz/kalendar-akci/husovy-oslavy/), kde se v předvečer upálení jde pochod městem až k jeho rodnému domu (https://www.youtube.com/watch?v=eUNGz83WmS4) a určitě by se našli i další každoroční akce, kde by se mohl každý "vyžít" :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16.04.2013 - 20:00 
Offline
práče
práče
Uživatelský avatar

Registrován: 03.03.2013 - 15:41
Příspěvky: 11
Bydliště: Písek
A někdo si zde zoufal, že nejsou akce vlastenců, ale jen těch co se za ně vydávají. Mohl bych Vám tedy doporučit a pozvat vás na akce občanského sdružení Svornost, které jak je patrno i z výše uvedeného příspěvku se na "husitských" akcích také přímo podílí. Nevím v současné době o žádné organizaci, která by byla čistě vlastenecká (bez šovinismu a rasismu) a zabývala se i husitskými tématy (snad kromě CČSH, ale to je církev). Nechci zde dělat snad reklamu, ale spíše poradit :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Husité - Ktož jsú boží bojovníci | © 1998-2020 M. Gelbič & J. Motyčka
TOPlist Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Český překlad – phpBB.cz