| www.husitstvi.cz http://www.husitstvi.cz/forum/ |
|
| různá DVDéčka http://www.husitstvi.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=1371 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Sabin [ 25.11.2009 - 22:43 ] |
| Předmět příspěvku: | různá DVDéčka |
DVD Luther Bratři a sestry obětujte 49,-Kč a zakupte si v trafice toto dvd. Určitě nebudete litovat! Herecké obsazení, výprava a hlavně obsah je prostě super. Když jej budete sledovat zjistítě v kolika bodech se život, názory a postoje Luthera shodují s Mistrem Janem, takže se pak se nedivíme jeho výroku, že je svým způsobem také husitou. p.s. část filmu se natáčela i v Česku, takže alespoň filmový Luther se podíval do otčiny svého předka. |
|
| Autor: | Sabin [ 13.12.2009 - 16:01 ] |
| Předmět příspěvku: | DVD Svatí muži |
DVD Svatí muži V trafice jsem "obětoval" 49,-Kč, abych si zakoupil dokumetární DVD o papežích. Samozřejmě, že se tam nevešli všichni "zástupci Boha na zemi", ale pouze vybraná skupina těch nejlepších kousků. Takže se seznámíte s vrahy, kurevníky, incesty, korupcí, pornokracií a vládou děvek. Jako bonus je zde i papež - žena Jana, která porodila na ulici. Docela sranda. |
|
| Autor: | Dáša Nová [ 13.12.2009 - 17:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Zřejmě to chtěli vydat u příležitosti návštěvy papeže, ale nestihli to včas. |
|
| Autor: | Jan [ 13.12.2009 - 18:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak trošička z DVD: Jak již jsem tu kdesi a kdysi psal, tak se dá sehnat DVD Potopa, zfilmovaný to román páně Sienkiewiczův, ve dvou dílech pojednávající o tom, jak luteránští švédští vetřelci chtěli anektovat Polsko a jak jim katoličtí Poláci natrhli ... místo kde se tělo setkává se židlí. V poslední době vyšlo zajímavé dvd na kterém se podílela slovenská katolická televize LUX (Lux - světlo, s oním politikem jen shoda jmen), jmenuje se to Křesťané ve společnosti - Základní otázky sociální nauky Církve - Obsahuje to celkem devět cirka půlhodinových snímků vzdělávacího charakteru. Bezvěrcům a protestantům shlédnutí více než doporučeno, protože to objasní v lecčems to, jak se Církev dívá na určité věci. No a nesmím opomenout nádherný komplet 4 DVD Návštěva papeže Benedikta XVI. v České republice 26. 9. až 28. 9. 2009 - vydala ČT a jsou to záznamy zásadních momentů návštěvy. |
|
| Autor: | Jiří Motyčka [ 13.12.2009 - 19:48 ] |
| Předmět příspěvku: | diverze |
Dáša Nová píše: Zřejmě to chtěli vydat u příležitosti návštěvy papeže ... ... nějací nekatoličtí diverzanti, kteří tak chtěli oním DVDéčkem návštěvu papeže torpédovat ... |
|
| Autor: | Jiří Motyčka [ 13.12.2009 - 19:48 ] |
| Předmět příspěvku: | ach ta paměť ... |
Jan píše: ... Jak již jsem tu kdesi a kdysi psal, tak se dá sehnat DVD Potopa, zfilmovaný to román páně Sienkiewiczův, ve dvou dílech pojednávající o tom, jak luteránští švédští vetřelci chtěli anektovat Polsko a jak jim katoličtí Poláci natrhli ... místo kde se tělo setkává se židlí ... Jó, to už jsi nám tady na fóru opravdu anoncoval zde ... No, nám je úplně jasný, že se ti musí líbit Sienkieviczova Potopa o heroickém zápase polských katolíků proti invazi švédské protestantské intervenční armády. Potopu jsi nám tady opěvoval dokonce ve 3 příspěvcích s tímhle už ve 4 ... P.S. Jinak, Jeníku, mně se taky Potopa líbí. |
|
| Autor: | Jan [ 14.12.2009 - 12:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: diverze |
Jiří Motyčka píše: Dáša Nová píše: Zřejmě to chtěli vydat u příležitosti návštěvy papeže ... ... nějací nekatoličtí diverzanti, kteří tak chtěli oním DVDéčkem návštěvu papeže torpédovat ... |
|
| Autor: | Jiří Motyčka [ 14.12.2009 - 12:39 ] |
| Předmět příspěvku: | papežka |
Jan píše: ... Naprosto nevěrohodný nesmysl o papežce Janě naštěstí skončil na smetišti dějin ... Jejda. Ještě, žes nám to připomněl ... Nebo snad tady na fóru někdo tvrdil opak? ... Ale co s tímhle? ... Citace: ... Takže se seznámíte s vrahy, kurevníky, incesty, korupcí, pornokracií a vládou děvek ...
|
|
| Autor: | Jan [ 14.12.2009 - 21:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: papežka |
Jiří Motyčka píše: ... Ale co s tímhle? ... Než odpovím, táži se: Kdo to psal?
Citace: ... Takže se seznámíte s vrahy, kurevníky, incesty, korupcí, pornokracií a vládou děvek ... |
|
| Autor: | Jiří Motyčka [ 14.12.2009 - 22:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: papežka |
Jan píše: JM píše: ... Ale co s tímhle? ... Než odpovím, táži se: Kdo to psal?Citace: ... Takže se seznámíte s vrahy, kurevníky, incesty, korupcí, pornokracií a vládou děvek ... Kdyby tvoje angažmá tady na fóru nebylo nápadně podobné partituře pro buben s nestejně dlouhými pauzami, možná by sis všiml v pořadí 2. příspěvku v tomto tématu (třeba sis ho všim', ale blbě přečet'), který pochází, považ, ze včerejška. P.S. ... natož, abys juknul třeba do tématu o klášterech, "bubeníku" ... |
|
| Autor: | Sabin [ 14.12.2009 - 22:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: diverze |
A jéje. V Brně v kostelech se zase pálili DVDčka jako kdysy s Umučením Krista. Jan píše: Jak již jsem tu kdesi a kdysi psal, tak se dá sehnat DVD Potopa, zfilmovaný to román páně Sienkiewiczův, ve dvou dílech pojednávající o tom, jak luteránští švédští vetřelci chtěli anektovat Polsko a jak jim katoličtí Poláci natrhli ... místo kde se tělo setkává se židlí. Je samozřejmé, že si Poláci nenatočí film o tom jak za války likvidovali své spoluobčany židovského vyznání. Museli si natočit něco hrdinského. No a jestli to má dobrou výpravu, kostýmy atd., tak je určitě dobře koukatelné.Jan píše: No a nesmím opomenout nádherný komplet 4 DVD Návštěva papeže Benedikta XVI. v České republice 26. 9. až 28. 9. 2009 - vydala ČT a jsou to záznamy zásadních momentů návštěvy. Papa Razi, bývalí Nazi, už neví na čem vidělat. Jan píše: Naprosto nevěrohodný nesmysl o papežce Janě naštěstí skončil na smetišti dějin. Kdyby se ta vaše parta čestně přihlásila k minulosti a dokázala se omluvit za všechny hříchy, tak by se lidé na papežence dívali jinak. Pokud ale je bude něco pálit a oni to radši zalžou, tak patří do smetiště dějin oni. Pokud jde o papežku Jana, tak jejím jediným "hříchem" bylo to, že byla ženou. Kdež to ti ostatní papežové sice byli muži, ale pěkný zmetci. Pokud budeš obhajovat je a jejich skutky, stávaš se jejich spolupachatelem. Takže brněnský dědulo, než-li tady zase budeš zvracet nesmysly o tom jak "zástupci Boha na zemi" |
|
| Autor: | Sabin [ 14.12.2009 - 23:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: různá DVDéčka |
Sabin píše: DVD Luther
Bratři a sestry obětujte 49,-Kč a zakupte si v trafice toto dvd. Určitě nebudete litovat! Herecké obsazení, výprava a hlavně obsah je prostě super. Když jej budete sledovat zjistítě v kolika bodech se život, názory a postoje Luthera shodují s Mistrem Janem, takže se pak se nedivíme jeho výroku, že je svým způsobem také husitou. p.s. část filmu se natáčela i v Česku, takže alespoň filmový Luther se podíval do otčiny svého předka. Aby jsme ale opět zbytečně neztráceli náš čas s blouznivým Brňákem, tak bych se vrátil k tomuto DVD. Už jste jej také shlédli? Já jsem si ho dal podruhé a u Lutherovi přednášky o odpustcích, očistci a svatých ostatcích jsem řval smíchy. To je prostě úžasná pasáž filmu. |
|
| Autor: | Jan [ 15.12.2009 - 00:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: diverze |
Sabin píše: A jéje. V Brně v kostelech se zase pálili DVDčka jako kdysy s Umučením Krista.
Jan píše: Jak již jsem tu kdesi a kdysi psal, tak se dá sehnat DVD Potopa, zfilmovaný to román páně Sienkiewiczův, ve dvou dílech pojednávající o tom, jak luteránští švédští vetřelci chtěli anektovat Polsko a jak jim katoličtí Poláci natrhli ... místo kde se tělo setkává se židlí. Je samozřejmé, že si Poláci nenatočí film o tom jak za války likvidovali své spoluobčany židovského vyznání. Museli si natočit něco hrdinského. No a jestli to má dobrou výpravu, kostýmy atd., tak je určitě dobře koukatelné.Jan píše: No a nesmím opomenout nádherný komplet 4 DVD Návštěva papeže Benedikta XVI. v České republice 26. 9. až 28. 9. 2009 - vydala ČT a jsou to záznamy zásadních momentů návštěvy. Papa Razi, bývalí Nazi, už neví na čem vidělat. Jan píše: Naprosto nevěrohodný nesmysl o papežce Janě naštěstí skončil na smetišti dějin. Kdyby se ta vaše parta čestně přihlásila k minulosti a dokázala se omluvit za všechny hříchy, tak by se lidé na papežence dívali jinak. Pokud ale je bude něco pálit a oni to radši zalžou, tak patří do smetiště dějin oni. Pokud jde o papežku Jana, tak jejím jediným "hříchem" bylo to, že byla ženou. Kdež to ti ostatní papežové sice byli muži, ale pěkný zmetci. Pokud budeš obhajovat je a jejich skutky, stávaš se jejich spolupachatelem. Takže brněnský dědulo, než-li tady zase budeš zvracet nesmysly o tom jak "zástupci Boha na zemi" Ubohý emocionální výlev člověka po třicítce, který zamrzl někde v raně pubertálním věku. Jo a mimochodem, nejsem z Brna. |
|
| Autor: | Sabin [ 15.12.2009 - 08:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: diverze |
Jan píše: Ubohý emocionální výlev člověka po třicítce, který zamrzl někde v raně pubertálním věku. Jo a mimochodem, nejsem z Brna. To je jedno, hlavně že umíš pobavit. |
|
| Autor: | Sabin [ 15.12.2009 - 08:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: různá DVDéčka |
Sabin píše: Sabin píše: DVD Luther Bratři a sestry obětujte 49,-Kč a zakupte si v trafice toto dvd. Určitě nebudete litovat! Herecké obsazení, výprava a hlavně obsah je prostě super. Když jej budete sledovat zjistítě v kolika bodech se život, názory a postoje Luthera shodují s Mistrem Janem, takže se pak se nedivíme jeho výroku, že je svým způsobem také husitou. p.s. část filmu se natáčela i v Česku, takže alespoň filmový Luther se podíval do otčiny svého předka. Aby jsme ale opět zbytečně neztráceli náš čas s blouznivým Brňákem, tak bych se vrátil k tomuto DVD. Už jste jej také shlédli? Já jsem si ho dal podruhé a u Lutherovi přednášky o odpustcích, očistci a svatých ostatcích jsem řval smíchy. To je prostě úžasná pasáž filmu. Bratři a sestry, jelikož mě zajímají vaše názory na tento film, a nechci aby tento příspěvek zapadl pod Janovo povídáním o ničem, musím něco lehkého připsat. |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|