Právě je 20.04.2024 - 01:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další

Jaký je váš názor na skinheads?
Jsem jeden z nich. 4%  4%  [ 1 ]
Prostě vlastenci = správní Češi. 4%  4%  [ 1 ]
Není skinhead jako skinhead. 88%  88%  [ 22 ]
Náckové ... 4%  4%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 25
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Skinheads
PříspěvekNapsal: 29.07.2006 - 09:57 
MM píše:
...lepsi je sve vlastenectvi maskovat
... stejne te pak kazdej oznacuje jako nacka atd. ...

Těmto větám se musím trochu pousmívat, jelikož jsem neslyšel o tom, že by se na vlastenectví někde dívalo špatně. Problém ovšem je v tom, že pro někoho je vlastenectvím už jen obléknout se jako skinhead, a některým to bohatě stačí.
To je trochu málo, já na první pohled nepoznám vlastence, a stejně tak ani dobrýho člověka...Pak ani není důvod nějakou vlastnost schovávat. Vlastnost by měly provázet činy a ne oblečení nebo slova. :wink:

Jinak je samozřejmě snazší označit skinheady celoplošně náckama, než hledat několik málo těch čestných výjimek hlásících se ke kořenům ´69...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skinheads
PříspěvekNapsal: 29.07.2006 - 09:58 
MM píše:
...lepsi je sve vlastenectvi maskovat
... stejne te pak kazdej oznacuje jako nacka atd. ...

Těmto větám se musím trochu pousmívat, jelikož jsem neslyšel o tom, že by se na vlastenectví někde dívalo špatně. Problém ovšem je v tom, že pro někoho je vlastenectvím už jen obléknout se jako skinhead, a některým to bohatě stačí.
To je trochu málo, já na první pohled nepoznám vlastence, a stejně tak ani dobrýho člověka...Pak ani není důvod nějakou vlastnost schovávat. Vlastnost by měly provázet činy a ne oblečení nebo slova. :wink:

Jinak je samozřejmě snazší označit skinheady celoplošně náckama, než hledat několik málo těch čestných výjimek hlásících se ke kořenům ´69...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29.07.2006 - 12:06 
Hej chlapci - respect for Skinheads !!!


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21.09.2006 - 17:55 
Offline
práče
práče
Uživatelský avatar

Registrován: 27.03.2005 - 16:39
Příspěvky: 39
Bydliště: Opava
Porad nekde slyslim "skinheads, skinheads, skinheads"... jenze to je strasne obecny pojem... plno skinheads se k husitstvi nehlasi, plno z nich husitstvi respektuje a ti, kteri delaji to co ty rikas, tech je hrstka... Mame nesnaset vsechny skinheads jen proto ze to nekteri z nich delaji? To mas to same, jako kdyby nekdo rekl "nemam rad Cechy, protoze kradou". Copak to je pravda? Takhle se to brat neda... Vsichni muslimove taky nejsou teroriste. Vsichni skinheadi nejsou nackove a vsichni nejsou kalisnici. A ne vsichni delaji husitum spatnou vizitku... Zalezi na kazdem jedinci. Nekterym je proste jedno ze si je lide priradi do urcite skupiny a budou tak potom soudit vsechny. Ale rikat jen k vuli toho, ze se to deje (a to je stara znama vec) ze jsou skinheadi spatni je blbost...

_________________
Jsi Čech, Čech, Čech! Tak si toho važ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21.09.2006 - 17:57 
Offline
práče
práče
Uživatelský avatar

Registrován: 27.03.2005 - 16:39
Příspěvky: 39
Bydliště: Opava
...a jinak jsem skigirl nikdy nebyla, ale v srdci ji sem (podobne jsem na tom s husity). Znam plno Oi skins kteri jsou v pohode, zadni extremiste a jsou to super lidi. Proti apolitickym skins co berou Oi jako styl zivota absolutne nic nemam - naopak, najdu s nema spolecnou rec, at uz se to tyka vlastenectvi nebo husitstvi (nerikam, ze kazdy skin je vlastenec) nebo cehokoliv jineho. Extremisticke odnoze jako RASH nebo NS neuznavam - ale pokud me nekdo oznaci za skingirl, nevadi mi to, pokud mi nekdo rekne "nacek", vadi mi to hodne 8)

_________________
Jsi Čech, Čech, Čech! Tak si toho važ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20.05.2007 - 19:26 
Offline
práče
práče

Registrován: 10.04.2007 - 15:20
Příspěvky: 24
Bydliště: Slovakia- BA
Na skinheads mám celkom neutrálny až pozitívny názor. Myslím skinheads a nie vyholené hlavy čo by sa len bili a ukrývajú svoje nechutné extrémistické chúťky za nejakú skupinu. A to je zlé, lebo keď niekto uvidí skupinu vyholených hláv ako bije dlhovlasého chalana pri Dunaji, tak ho hodí do ,,pytla,, kde už má všetkých im podobných a uzavrie tento pytel jedným názorom. Kým su skinheads normálny a nerobia bordel a sú taký aký skinhead byť má, tak nemám problém.
Lenže dnes 90% takíchto ,,skinheads,, sú obyčajný magori s iq húpajúceho sa koníka ktorý si vyholia hlavy a ani poriadne sami nevedia za čo sú a čo uznávajú. Sú to podľa mňa len zaostalé deti čo sa na pravých skinheads hrajú. A to sa mi nepáči...

_________________
,,Za Boha život, za národ slobodu!" - A.Hlinka
Kto umiera za slobodu, žije večne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25.07.2007 - 23:31 
Offline
práče
práče

Registrován: 20.10.2006 - 13:24
Příspěvky: 11
Bydliště: Terezín
Myslím, že tu nebylo řečeno to hlavní. Jeden ze základních fyzykálních zákonů je "akce a reakce", čili parafrázováno "tlak budí protitlak" a to se dá aplikovat i na sociální sféru. Jestliže tento stát pod pláštíkem pseudohumanismu ožebračuje své pracující a cpe milióny a milióny do cikánů a dalších nemakačenků pak je jen logické, že se utvoří skupina která s tím programově nesouhlasí. Jestliže mi ovšem tento stát zakazuje o cikánovi říct, že je parazit společnosti když nemaká a bere přídavky na děti o které se mu stejně stará děcák, jestliže jsem v tomto případě označen za rasistu, pak jsem hrdý na to že jsem rasista, neboť kdo nepracuje ať nejí. Jestliže slyším bezdomáče v televizi říkat že nic nepotřebuje, tak mě překvapuje, že ho tento stát nedokáže odsunout někam kde "nic" není-např do opuštěného kamenolomu-hned by se vidělo jak dotyčný "nic" nepotřebuje. Nevím jestli je to pravda, ale údajně ve středověké Francii bylo zabití cikána beztrestné-pročpak asi? Abych nezemřel nepochopen-nemluvím zde o vyjímkách(asimilovaných cikánech, bezdomáčích kteří by měli být v ústavu protože jejich IQ nedosahuje hodnot nutných pro přežití v této společnosti bez cizí pomoci a podobně), ale mluvím o průměru.
Jestliže Židé čili Izrael jsou hrází proti expanzi militantního islámu na západ, pak skins jsou jednou z mála hrází proti expanzi výše zmiňovaného svinstva do společnosti. Kdyby tento stát měl jinou politiku pro pracující a "nepracující" a hlavně měřil všem stejným metrem, tak by skins vyhynuli sami od sebe tak jako trempové(když každý může jít kam chce a spát kde chce tak trempink přestal být zajímavý).
Jo a ještě jedna věc k vlastenectví-kdo dnes díky importu cizích mluv umí ještě správně česky? Ne že bych byl nějaká hvězda, ale to co dost často čtu mě obrací žaludek naruby-takže je vlastenec ten kdo neumí rodmou řeč?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27.07.2007 - 18:31 
Offline
desátník
desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 27.07.2006 - 16:48
Příspěvky: 798
Doktor píše:
Jo a ještě jedna věc k vlastenectví-kdo dnes díky importu cizích mluv umí ještě správně česky? Ne že bych byl nějaká hvězda, ale to co dost často čtu mě obrací žaludek naruby-takže je vlastenec ten kdo neumí rodmou řeč?
Z tvého příspěvku je vidět, že s pravopisem přejatých slov máš trochu problémy :D ale zvláště tvůj xenofobní názor je trošku již přežitý. :?
Skinheads - (podle tvých slov spíš ti nacionalističtí, kteří se skins nemají zas tak mnoho společného) nejsou reakcí na bezdomovce, nepracující a cigoše. Vadím jim kde kdo a pokud se nemají zrovna s kým porvat, tak vezmou v alkoholovém opojení za vhod toho, kdo se jim zrovna naskytne - a jakože vím o čem mluvím.
Navíc bezdomovci se ke svému trpkému osudu dobrali různými cestami a nejednou mezi nimi jsou lidé, kteří si to nezaslouží - občas i sportovci, kteří kdysi representovali naši republiku...

_________________
"Poprávu užasli a budou žasnout králové a knížata celého křesťanstva nad tím, že vám byla vlita tak veliká moudrost." sarkasticky odvětil Zikmund Lucemburský, 1419
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29.07.2007 - 20:53 
Offline
práče
práče
Uživatelský avatar

Registrován: 19.03.2007 - 17:02
Příspěvky: 39
Bydliště: Šternberk
A.ho.j. bratři,
vidím, že jsem jediný, který na otázku, jaký je vaš nazor na skinheads dal- náckové. :cry: :roll:
Jsem křesťan a říci o někom, že je parazit, rovná se zrada Kristovy pravdy. Každý z nás jde svoji cestou života. Nikdo nemůže vědět, co ho v životě potká. Pravdou je, že rómové zneužívají náš sociální systém, ale nepřímo se na tom podílíme my všichni tím, že jim opakovaně dáváme peníze, úřady. Na druhou stranu, kdo zaměstná róma, je odvážný člověk. Rómové to mají v tomto těžké. Čím déle člověk nepracuje, je v ohromné pasti, které se říká lenost a může to být běloch, černoch anebo asiat. Je to lidské a hříšné.

_________________
Už od malinka jsem byl srdcem husita. Jsem členem CČSH. Věřím v boha našeho pána a spasitele Ježíše Krista. Věřím, že až na tomto světě nebudu, potkám se s našim svatým mistrem Janem Husem a budou tam i moje sestry a moji bratři v Ježíši Kristu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: nazi skins
PříspěvekNapsal: 29.07.2007 - 21:52 
Offline
desátník
desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 27.07.2006 - 16:48
Příspěvky: 798
R.A.F.311 HUSITA píše:
vidím, že jsem jediný, který na otázku, jaký je vaš nazor na skinheads dal- náckové. :cry:
Nesmutni z toho :D já se taky rozmýšlel nad touto variantou, ale nakonec jsem nehodnotil emotivně, ale v rámci možností objektivně, protože jsem nemohl zamlčet, že vím o existenci red skins, S.H.A.R.P., skins of 69, a jiných apolitických skinheads, kteří však - když na to příjde, se dokáží přátelit i s náckama (boneheads)... :(

_________________
"Poprávu užasli a budou žasnout králové a knížata celého křesťanstva nad tím, že vám byla vlita tak veliká moudrost." sarkasticky odvětil Zikmund Lucemburský, 1419
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Skinheads
PříspěvekNapsal: 06.01.2009 - 12:03 
Offline
kazatel
kazatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.01.2004 - 14:47
Příspěvky: 996
Bydliště: Český Krumlov
Jelikož neustále v médií (i v Českém zápase) stále spojují skinheads s neonacismem, musím se zde k tomuto nesmyslu ohradit. Pravý skinhead nebyl, není a nebude neonacista! Kdo tomu nerozumí, tak ať si to prosím dostuduje (stejně jako jsem to udělal já).
Pokud jde o uniformí oblečení, tak bych zde ocitoval text Slovenské SKA-kapely Polemic (předem se ale omlouvám za pravopisné chyby, protože slovensky psát neumím):
Levis, bomber, doktor Martens,
uniforma, čo má rád.
Nevie prečo kvoli náckom,
mal by sa jej vzdať!

Takže bratři a sestry, pokud někde uvidíte holohlavého týpka se zkrácenými riflemi, těžkými boty a bomberem, tak to rozhodně není nácek. Náckové už dávno tento druh vizuelního oblečení nenosí a hadry značek Ben Sherman, Fred Perry, Lonsdale nebo Everlast také ne. Dnes jsou nebezpečně schování v moderních hadrech Thor Steinar.

_________________
Peklo je tam, kde rozum není možný.
Kde není světlo poznání, tam vládne temnota!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skinheads
PříspěvekNapsal: 10.01.2009 - 18:08 
Offline
desátník
desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 27.07.2006 - 16:48
Příspěvky: 798
Sabin píše:
...pokud někde uvidíte holohlavého týpka se zkrácenými riflemi, těžkými boty a bomberem, tak to rozhodně není nácek...
No, přiznejme si, že ono to zas tak jednoduché nebude. :)
Většinou opravdu o nácka jde, ale tito primitivové jsou jen nádorem skinheadského hnutí, bohužel právě tím nejviditelnějším. Kult síly nelze popřít však ani u tradičních skins v duchu '69. (Pro nezaiteresované > nejde o sexuální polohu!) :twisted:
Obrázek

_________________
"Poprávu užasli a budou žasnout králové a knížata celého křesťanstva nad tím, že vám byla vlita tak veliká moudrost." sarkasticky odvětil Zikmund Lucemburský, 1419
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11.01.2009 - 13:47 
Offline
práče
práče
Uživatelský avatar

Registrován: 10.01.2009 - 17:56
Příspěvky: 35
Bydliště: Český Krumlov
Zdar všem vespolek!
No,nácka poznáte většinou podle toho,že bejvaj zpravidla ověšení od hlavy k patě značkami,jako je Thor Steinar,Nibelung,nebo oděvy s maskovacím vzorem WH lámaná skála,nebo SS hrách,keltský,nebo tlapatý kříž po vzoru železného kříže taky hovoří za vše,přičemž kupříkladu značku Lonsdale neonacisté odmítli,kvůli kampani proti rasizmu,kterou firma před nedávnem podporovala, a značky jako Fred Peryy,nebo Ben Sherman na náckovy pravděpodobně vůbec neuvidíte...ovšem v praxi je v tom dneska takovej binec,že není už skoro poznat,kdo je kdo...

_________________
...a spravedlivý hněv sevřel v mozolnaté dlani topor zbraně...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skinheads
PříspěvekNapsal: 12.01.2009 - 09:35 
Offline
kazatel
kazatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.01.2004 - 14:47
Příspěvky: 996
Bydliště: Český Krumlov
Kolssteyn píše:
Sabin píše:
...pokud někde uvidíte holohlavého týpka se zkrácenými riflemi, těžkými boty a bomberem, tak to rozhodně není nácek...
No, přiznejme si, že ono to zas tak jednoduché nebude. :)

Nic není jednoduché, ale prostě je to tak. Oni tuto "uniformu" už opravdu nenosí. Možná se najde pár vyjímek, ale drtivá většina je už krásně schována v modních střizích značek, které vyrábí neonacistické buňky.
Neumím to tak dobře vysvětlit, tak doporučuji nahlédnout zde:
http://www.sweb.cz/skinhead/

_________________
Peklo je tam, kde rozum není možný.
Kde není světlo poznání, tam vládne temnota!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12.01.2009 - 09:37 
Offline
kazatel
kazatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.01.2004 - 14:47
Příspěvky: 996
Bydliště: Český Krumlov
bratr Stráda píše:
Zdar všem vespolek!
No,nácka poznáte většinou podle toho,že bejvaj zpravidla ověšení od hlavy k patě značkami,jako je Thor Steinar,Nibelung,nebo oděvy s maskovacím vzorem WH lámaná skála,nebo SS hrách,keltský,nebo tlapatý kříž po vzoru železného kříže taky hovoří za vše,přičemž kupříkladu značku Lonsdale neonacisté odmítli,kvůli kampani proti rasizmu,kterou firma před nedávnem podporovala, a značky jako Fred Peryy,nebo Ben Sherman na náckovy pravděpodobně vůbec neuvidíte...ovšem v praxi je v tom dneska takovej binec,že není už skoro poznat,kdo je kdo...

Zdar bratře Krumlováku. :wink:
Ještě jsi pozapomněl na značku Everlast. To už byla od nácků úplná zhovadilost. Hajlujou, vykřikují antižidováská hesla a přitom mají na sobě hadříky firmy, kterou spoluzaložil žid. Trošku magořina, ne? :lol:

_________________
Peklo je tam, kde rozum není možný.
Kde není světlo poznání, tam vládne temnota!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

Husité - Ktož jsú boží bojovníci | © 1998-2020 M. Gelbič & J. Motyčka
TOPlist Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Český překlad – phpBB.cz