Právě je 16.06.2024 - 14:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 377 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: "shrnutí"
PříspěvekNapsal: 24.10.2009 - 17:59 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8735
Bydliště: Athény východních Čech
Sabin píše:
... papeženci se nám povyšují ...
Toho bych se nebál.

Sabin píše:
... a za námi všemi si na nás muslimáci brousí nože.
Jó, tak to je jiná káva podobná té, co navařila Maryša pro Vávru. :(
Ano, to je průser! ... :evil:

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24.10.2009 - 20:36 
Offline
práče
práče
Uživatelský avatar

Registrován: 19.03.2007 - 17:02
Příspěvky: 39
Bydliště: Šternberk
Jan píše:
Vážení autoři www.husitstvi.cz
Zajímaj se o Vás tradicionalisti. Gratuluju.
http://crux.lightbb.com/stranky-ktere-s ... .htm#31301

OBLUDÁRIUM, OBLUDÁRIUM :lol: :lol: :lol:
Co to je??? To je nějaká sranda? Si Honzo i s tím Bernard Gui děláte prču?!
Bernard Gui, ty budeš zvláštní člověk, co? A ti tví kámoši asi taky?
Nemohu jinak, než se chytat za hlavu a modlit se za vás.
Jste mimo!!! Vy jste ti, co ateismu dávájí silné argumenty, které zpochybňují celé Písmo Svaté. :roll:
A to je smutné, to je smutné. :cry: :cry: :cry:
Mám nápad! :idea: tady je číslo do Bohnic 284 016 111 :lol: :lol: :lol:

_________________
Už od malinka jsem byl srdcem husita. Jsem členem CČSH. Věřím v boha našeho pána a spasitele Ježíše Krista. Věřím, že až na tomto světě nebudu, potkám se s našim svatým mistrem Janem Husem a budou tam i moje sestry a moji bratři v Ježíši Kristu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: modlitba za heretiky ...
PříspěvekNapsal: 24.10.2009 - 20:45 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8735
Bydliště: Athény východních Čech
R.A.F.311 HUSITA píše:
... Bernard Gui, ty budeš zvláštní člověk, co? A ti tví kámoši asi taky?
Nemohu jinak, než se chytat za hlavu a modlit se za vás ...

No, a on nám zase důvěrně sdělí, až půjde náhodou někdy vokolo, že se modlí za postmoderní heretiky, protože (středověkou) inkvizici k jeho lítosti :cry: už na ně jaksi poslat nemůže ... :D

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24.10.2009 - 22:45 
Offline
kazatel
kazatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.01.2004 - 14:47
Příspěvky: 996
Bydliště: Český Krumlov
Bernard Gui píše:
Vazeni a mili husite.
Vim ze jsem na vas upozornil na nasem foru Traditio, ale udelal jsem to proto abych varoval pred herezemi, ktere zde jsou.
Vite proc?
Rikate, ze verite v to, v co ma verit krestan, ale v co ma verit krestan?
Krestan je ten kdo veri v to co uci Cirkev svata katolicka.
Svata Cirkev je pouze Cirkev rimska, ktere predseda papez a jemu podrzieni prelati.
To, co ucil Hus, je tezky blud, vse.
Kdyby jste zili v Husove dobe, zacatkem 15. stoleti, tak by jste meli velke potize,a mohli by jste byt i zadrzeni v "mur".
Bylo by mi vas lito a pral bych si aby jste se zrekli svych bludu, aby vase zalezitost byla ukoncena a Svaty Tribunal byl k vam mirny.
Jinak by jste byli v mur a to by mi bylo velmi lito..
Nekteri autori tohoto fora mluvi opravdu tak, jak by mluvil Hus a mozna by i Vy jste jednali jako Hus.
Tak Vas zdravim a nezlobte se jiz na mne. Neni to ma osobni nenavist ani zast, ale pouze pece o cistotu prave katolicke viry v CR.

Sice nevím co ti je vlastně do Česka nebo do nás, když jsi někde ve Finsku, ale nic nového pod sluncem jsi zde nebo na jakýchsi tradicionalistech nenapsal. Pouze stálé opakování nesmyslů, lží a urážek hodných zaslepeného papežence. Já ti ale odpouštím, protože nevíš co činíš a těch dalším tradicionalistickým zoufalcům samozřejmě také. Co bych to byl jinak za křesťana. :wink:
P.S. Největší zhovadilost jsem si dovolil zvýraznit. Jsem ale rád, že to sem opět někdo napsal, protože mě vždycky krásně rozesměje. :lol:

_________________
Peklo je tam, kde rozum není možný.
Kde není světlo poznání, tam vládne temnota!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26.10.2009 - 09:53 
Offline
kazatel
kazatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.01.2004 - 14:47
Příspěvky: 996
Bydliště: Český Krumlov
Ano, my jsme objevtivní, ale pozor bratři a sestry na tohoto Fina. S naivitou mě vlastní jsem si myslel, že jde o seriózního a objektivního dopisovatele, ale byl jsem oklamán vlkem v beránčím rouše. Jedná se pouze o dalšího neobjektivního papeženckého obhajovatele této zločinecké organizace.

Zde hleďte na povýšenost:
1)Vážení autoři www.husitstvi.cz
Zajímaj se o Vás tradicionalisti. Gratuluju.

http://crux.lightbb.com/stranky-ktere-s ... .htm#31301

2)Vazeni a mili husite.
Vim ze jsem na vas upozornil na nasem foru Traditio, ale udelal jsem to proto abych varoval pred herezemi, ktere zde jsou.
Vite proc?
Rikate, ze verite v to, v co ma verit krestan, ale v co ma verit krestan?
Krestan je ten kdo veri v to co uci Cirkev svata katolicka.
Svata Cirkev je pouze Cirkev rimska, ktere predseda papez a jemu podrzieni prelati.
To, co ucil Hus, je tezky blud, vse.
Kdyby jste zili v Husove dobe, zacatkem 15. stoleti, tak by jste meli velke potize,a mohli by jste byt i zadrzeni v "mur".
Bylo by mi vas lito a pral bych si aby jste se zrekli svych bludu, aby vase zalezitost byla ukoncena a Svaty Tribunal byl k vam mirny.
Jinak by jste byli v mur a to by mi bylo velmi lito..
Nekteri autori tohoto fora mluvi opravdu tak, jak by mluvil Hus a mozna by i Vy jste jednali jako Hus.
Tak Vas zdravim a nezlobte se jiz na mne. Neni to ma osobni nenavist ani zast, ale pouze pece o cistotu prave katolicke viry v CR.


Tudíž si v klidu přečtěte tuto knihu a budete žasnout nad Vatikánským pojetí "Miluj bližního svého"!

_________________
Peklo je tam, kde rozum není možný.
Kde není světlo poznání, tam vládne temnota!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26.10.2009 - 10:22 
Offline
kazatel
kazatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.01.2004 - 14:47
Příspěvky: 996
Bydliště: Český Krumlov
R.A.F.311 HUSITA píše:
Jan píše:
Vážení autoři www.husitstvi.cz
Zajímaj se o Vás tradicionalisti. Gratuluju.
http://crux.lightbb.com/stranky-ktere-s ... .htm#31301

OBLUDÁRIUM, OBLUDÁRIUM :lol: :lol: :lol:

Plně souhlasím! :wink:
Bohužel dokud zde budou zaslepení, vnitřně zahledění, neobjektivní a dobrovolně vylobotomovaný papeženci, nemá cenu zmíněné zoufalé stránky nijak řešit a s těmito jedinci o čemkoliv diskutovat. Je mi jich líto.

_________________
Peklo je tam, kde rozum není možný.
Kde není světlo poznání, tam vládne temnota!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ???
PříspěvekNapsal: 26.10.2009 - 10:44 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8735
Bydliště: Athény východních Čech
Jan píše:
JM píše:
Jan píše:
Vážení autoři www.husitstvi.cz
Zajímaj se o Vás tradicionalisti. Gratuluju.
http://crux.lightbb.com/stranky-ktere-s ... .htm#31301
Obávám se, že si nejsem úplně jist, co přesně jsi chtěl svým příspěvkem naznačit, ale to vůbec nevadí ... :? :wink: :)
Pouze informuji do hledáčku jakých lidí se zdejší autoři dostali ...
No, tím "pouze" si nejsem tak úplně jistý.
Nechci tento problém psychologizovat, ale domnívám se, že Jeník z toho má spíše škodolibou radost. Pokud tomu tak opravdu je, dopřejme mu ji ... :|

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Naposledy upravil Jiří Motyčka dne 26.10.2009 - 11:39, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ???
PříspěvekNapsal: 26.10.2009 - 10:59 
Offline
kazatel
kazatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.01.2004 - 14:47
Příspěvky: 996
Bydliště: Český Krumlov
Jiří Motyčka píše:
Jan píše:
Pouze informuji do hledáčku jakých lidí se zdejší autoři dostali ...
No, tím "pouze" si nejsem tak úplně jistý.

Opět pouze vyhrožuje a zastrašuje stejně zaslepenými a anonymními soukmenovci. Pouhý další důkaz žalostného zoufalství a ubohosti hodný politování nebo spíše výsměchu? :lol: :lol: :lol:
MY se zde nemáme za co stydět.

_________________
Peklo je tam, kde rozum není možný.
Kde není světlo poznání, tam vládne temnota!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26.10.2009 - 12:19 
Offline
cepník
cepník
Uživatelský avatar

Registrován: 05.09.2009 - 13:03
Příspěvky: 103
Bydliště: Louny
Myslím si, že různí inkvizitoři a jim podobní v hloubi duše cítí, že nemají pravdu, ale nechtějí se vzdát svého tak pracně naučeného a proto tak nepřátelsky útočí. Kdyby věděli, že pravdu mají, tak by je tyto stránky vůbec nezajímaly, stejně jako si dovolím říci, že určitě většinu z nás nezajímají ty jejich a nepotřebujeme se k nim vyjadřovat.

_________________
Bůh je dokonalý. Jeho zákony jsou dokonalé. V Jeho lásce je obsažena přísná spravedlnost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: nezájem!
PříspěvekNapsal: 26.10.2009 - 12:27 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8735
Bydliště: Athény východních Čech
Vladimír Volkmann píše:
... Kdyby věděli, že pravdu mají, tak by je tyto stránky vůbec nezajímaly, stejně jako si dovolím říci, že určitě většinu z nás nezajímají ty jejich a nepotřebujeme se k nim vyjadřovat.

Naprosto souhlasím, Vladimíre ... :!:

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26.10.2009 - 13:37 
Offline
kazatel
kazatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.01.2004 - 14:47
Příspěvky: 996
Bydliště: Český Krumlov
Vladimír Volkmann píše:
Myslím si, že různí inkvizitoři a jim podobní v hloubi duše cítí, že nemají pravdu, ale nechtějí se vzdát svého tak pracně naučeného a proto tak nepřátelsky útočí. Kdyby věděli, že pravdu mají, tak by je tyto stránky vůbec nezajímaly, stejně jako si dovolím říci, že určitě většinu z nás nezajímají ty jejich a nepotřebujeme se k nim vyjadřovat.

Lépe bych to nenapsal. Děkuji. :wink:

_________________
Peklo je tam, kde rozum není možný.
Kde není světlo poznání, tam vládne temnota!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30.10.2009 - 00:35 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8735
Bydliště: Athény východních Čech
Vladimír Volkmann píše:
... Jiří, moc děkuji za vyčerpávající vysvětlení ...

Není zač, rádo se stalo ... 8)

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30.10.2009 - 09:00 
Offline
hejtman nad řádem
hejtman nad řádem
Uživatelský avatar

Registrován: 20.08.2009 - 21:45
Příspěvky: 1280
Bydliště: Plzeň - město Slunce
... v knížce Češi na prahu třetího tisíciletí je odhalena další příčina husitství:
PŘÍČINA GEOFYZIKÁLNÍ - PŮSOBENÍ GEOLOGICKÉHO PODLOŽÍ NA FYZICKÉ TĚLO ČLOVĚKA ŽIJÍCÍHO V ČESKÉ KOTLINĚ
Podle geologů je vlastně Česká kotlina jeden obrovský kráter, vzniklý v pradávných dobách dopadem velkého meteoritu z kosmu na zemi. Místa dopadu takových velkých těles na planetu se vyznačují jakýmsi zbytkovým působením této hry kosmických megaenergií na lidskou psychiku. Tato místa působí destabilizačně na podvědomí člověka. Názorně tento jev můžeme pozorovat v oblasti tzv. Bermudského trojúhelníka, kam relativně nedávno dopadl meteorit, který zřejmě způsobil vyhynutí mamutů. Dodnes je místo postrachem letců a námořníků, jejichž psychiku ovlivňuje tak, že v místě dochází k velkému počtu nevysvětlitelných neštěstí. Protože dopad meteoritu do České kotliny je mnohem starší, je jeho následek již podstatně slabší. Je však zesílen dalším faktorem - výskytem velkého množství uranu a radioaktivních prvků v horninách.
VLIV TĚCHTO GEOANOMÁLIÍ NA PODVĚDOMÍ ČLOVĚKA SE ZEVNĚ PROJEVÍ ZRYCHLENÍM PRŮBĚHU VNITŘNÍCH ROZPORŮ V DUŠI. POSTOJE SE VYHRAŇUJÍ, DOBRÉ I ZLÉ VYPLOUVÁ NA POVRCH. Moudří se stávají moudřejšími, hloupí hloupějšími, bojechtiví bojechtivějšími, zločinci zločinnějšími, chiliasté chiliastičtějšími, průžnopáteřníci ještě bezpáteřnějšími. Jestliže se optikou tohoto působení podíváme na dějiny v České kotlině, snáze pochopíme, proč se bojechtiví Markomani a Kvádové vydali bojovat, proč stálé defenestrace a zrady, proč náboženský zápal střídá náboženská netečnost.
POCHOPÍME, PROČ NÁBOŽENSKÉ A SPOLEČENSKÉ DĚJE V EVROPĚ PROPUKLY NA POVRCH PRÁVĚ ZDE, V NEZRALÉ DOBĚ A "PŘEDČASNĚ" . REFORMACE (HUSITSTVÍ), svržení pomazaného panovníka (pražská defenestrace a třicetiletá válka), po porážce náboženské reformace následná extrémní apatie, po apatii neurotické obrození, huránárodní stát po rozpadu Rakouska, extrémní prohitlerismus českých Němců, extrémní kolaborace za okupace, extrémní protireakce po pádu nacismu, extrémní volby v roce 1946, kdy jsme se stali jedinou zemí na světě, kde v regulérních volbách dostali komunisté 41% hlasů. Po ovládnutí státu komunisty a sovětskými agenty zase jediný pád komunismu zevnitř státostrany v roce 1968 - odhalený jako plíživá kontrarevoluce, pak neuvěřitelná kolaborace s okupanty a následně opět neuvěřitelná "proměna" v roce 1989. Kdo je primárně protičesky naladěn, jako například někteří sudetoněmečtí historici, vyloží hladce tyto proměny jako: Češi - padouši a rozkladný živel Evropy.
Vezme-li bystrý pozorovatel procesů civilizačního vývoje v Evropě na vědomí vlivy tohoto neurotizujícího "kráterového" působení do úvahy, naskytne se mu jedinečná šance: MOŽNOST VČASNÉHO ODPOZOROVÁNÍ NASTUPUJÍCÍCH SPOLEČENSKÝCH JEVŮ, KTERÉ V OSTATNÍ ČÁSTI EVROPY JSOU JEŠTĚ V LATENTNÍM STADIU. Děje v Česku jsou signálním světélkem, naznačujícím nastupující buď poruchu, nebo nový jev v chodu evropského společenského dění.

_________________
Skláním se před všemi, kteří měli odvahu postavit se církvi ještě v dobách, kdy měla moc nad světem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 30.10.2009 - 10:03 
Offline
hejtman nad řádem
hejtman nad řádem
Uživatelský avatar

Registrován: 20.08.2009 - 21:45
Příspěvky: 1280
Bydliště: Plzeň - město Slunce
Já naopak děkuji Tobě, Vladimíre, za ukazování správné cesty a také Jirkovi, který se nejvíce podílí na kvalitě atmosféry této naší milé komunity! Teď jsem četla hezký citát: "Církve jsou jakési turistické spolky putující do nebe." Ale já raději budu putovat s Vámi!

_________________
Skláním se před všemi, kteří měli odvahu postavit se církvi ještě v dobách, kdy měla moc nad světem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: geofyzika
PříspěvekNapsal: 30.10.2009 - 10:40 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8735
Bydliště: Athény východních Čech
No, když tak sleduju světa běh a jeho historii, tak podle té "tvé" teorie by se daly spočítat oblasti, kam meteorit nespadl a neovlivnil tak dějiny, na prstech jedné ruky. Byly by to totiž oblasti, které zůstaly neobydleny.
I když Bermudskej trojúhelník je taky nevobydlenej. Tak ňák nevim.
:cry:

BTW. Co by asi tak muselo spadnout na území různých totalit, nelidských a nesvobodných režimů, na území Číny, severní Koreje, na území obývaných militantními islámskými fundamentalisty, vulgo teroristy atd.? Gigameteority? ... :wink:

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 377 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 78 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Husité - Ktož jsú boží bojovníci | © 1998-2020 M. Gelbič & J. Motyčka
TOPlist Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Český překlad – phpBB.cz