Právě je 26.04.2024 - 03:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 377 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22.01.2010 - 08:27 
Offline
křižák

Registrován: 08.02.2009 - 17:13
Příspěvky: 627
Bydliště: jihovýchodní Morava
Neříkám, že se jim divím. Když je člověk na dně, zkouší už prakticky cokoliv. Jenže s touhle oblastí (ezoterika a podobně) jsou určité zkušenosti, kdy to zkraje vypadá, že šechno bude OK a pak to najednou "rupne" a člověk přijde na to, že si ještě pohoršil.
P.S. Definujme si nějak pojem "léčitel". Oni totiž jaksi existují dva druhy těchto lidí. Léčitel může léčit i bez okultna. Pak lze jeho rady brát, ovšem pokud léčba má nějaké ezo-pozadí, tak vřele nedoporučuji mít s takovým člověkem vůbec co společného.

_________________
Ut omnes unum sint.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22.01.2010 - 13:51 
Offline
práče
práče

Registrován: 19.01.2010 - 22:37
Příspěvky: 12
ad Jan: a vy jste se v životě už setkal s něčím nadpřirozeným. S něčím co jakoby nebylo z tohoto světa?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22.01.2010 - 15:00 
Offline
křižák

Registrován: 08.02.2009 - 17:13
Příspěvky: 627
Bydliště: jihovýchodní Morava
specnatz píše:
ad Jan: a vy jste se v životě už setkal s něčím nadpřirozeným. S něčím co jakoby nebylo z tohoto světa?

Záleží na tom, čemu říkáme nadpřirozené ...

_________________
Ut omnes unum sint.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22.01.2010 - 18:12 
Offline
práče
práče

Registrován: 19.01.2010 - 22:37
Příspěvky: 12
Zážitek, který by vám jasně dokazoval, že tu nejsme sami.......


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22.01.2010 - 20:41 
Offline
křižák

Registrován: 08.02.2009 - 17:13
Příspěvky: 627
Bydliště: jihovýchodní Morava
specnatz píše:
Zážitek, který by vám jasně dokazoval, že tu nejsme sami.......
Co se týče zážitků tohoto druhu, tak když zůstaneme u té ezoteriky a podobných záležitůstek, tak z lidí co se tímhle zabývají mívá člověk většinou divný pocit. Čili tito s něčím musí pracovat a není to zrovna OK. Jsou poměrně dobře zdokumentované případy, ze kterých je vidět, jak to s lidmi vrtajícími se v ezoterice, často dopadá.

Co se mých vlastních zkušeností s nadpřirozenem (nikoliv ezo-druhu, těmhle prasárnám se vyhejbám) týče, tak to je otázka dosti na soukromí.

_________________
Ut omnes unum sint.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23.01.2010 - 01:34 
Offline
hejtman nad řádem
hejtman nad řádem
Uživatelský avatar

Registrován: 20.08.2009 - 21:45
Příspěvky: 1280
Bydliště: Plzeň - město Slunce
Ahoj!
Ještě mi napadlo, že bys mohl zkusit napsat na stránky www.duchovnipomoc.estranky.cz/ a mít doma nějakého zvířecího kamaráda.
Také si dovolím jednu radu k diskusím na fóru:
"Všechny ohrady fanatikovy mysli jsou neprůstřelné a nemá cenu s ním diskutovat!"

_________________
Skláním se před všemi, kteří měli odvahu postavit se církvi ještě v dobách, kdy měla moc nad světem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23.01.2010 - 02:02 
Offline
křižák

Registrován: 08.02.2009 - 17:13
Příspěvky: 627
Bydliště: jihovýchodní Morava
Dáša Nová píše:
Ahoj!
Ještě mi napadlo, že bys mohl zkusit napsat na stránky www.duchovnipomoc.estranky.cz/ a mít doma nějakého zvířecího kamaráda.
Také si dovolím jednu radu k diskusím na fóru:
"Všechny ohrady fanatikovy mysli jsou neprůstřelné a nemá cenu s ním diskutovat!"
Opět kolem sebe kopeš (nevim, kdo je tu fanatik, zda Ty, nebo já, nevim, zda jsi vůbec schopna uvést nějaký argument, aniž by byl "ad hominem" - pokud víš, co ty dvě slovíčka znamenaj).

Fanatik? V italštině je fanatico údajně nejhorší nadávka, co v tom jazyce existuje. Jsem poctěn ... zkus juknout na tohle: http://tvnoe.tbsystem.cz/index.php?cs/v ... okultismus slabá hodinka a jsou to informace od lidí, co s tím maj přímý zkušenosti. Uvidíme, co řekneš, až to Tvé ostrozraké očko uzří ...

Jen mne na Tebe mrzí, že (i přesto, že možná s dobrým úmyslem) člověku, který se tady vypisuje ze svých problémů tímhle nakydáš další problémy. Je s tim už dost zkušeností na to, aby se to mohlo posoudit.

_________________
Ut omnes unum sint.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "podělaný" život
PříspěvekNapsal: 23.01.2010 - 03:42 
Offline
desátník
desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 27.07.2006 - 16:48
Příspěvky: 798
specnatz píše:
...Bydlím sám v panelákovém bytě, nemám žádné kamarády, přátele, chodím jenom do práce kde se se mnou nikdo nebaví. Trpím těžkou sociální fobií...
Dovol specnatzi abych se k tomu vyjádřil. Sociální fobie mi není nikterak neznámá a znám takové lidi, kteří se s něčím podobným potýkají také. Asi to není tak vyhrocený stav jako u Tebe, ale jen přemýšlím, jestli se v Tvém případě nejedná více o sociálněfobickou hypochondrii a proto nad Tebou lékařští odborníci zlomili hůl?
Nemyslím to nijak ve zlém. Ale porozhlédnu-li se po internetu, zjistím, že´s pomoc už opravdu hledal kde se dalo. Jsi registrován (nebo diskutující) na forech, o nichž jsem ani neměl ponětí. Takže já bych nad Tebou hůl v žádném případě nelámal, jelikož Tvoje aktivity jistou sociální angažovanost vykazují.
Někteří svoji sociální fobii řeší třeba tím, že se navzájem "škádlí" a tím tak vyvolávají diskusi a vzbuzují na sebe pozornost. Všimni si třeba případu katolíka Jana a esoteričky Dáši na našem foru. Tímto směrem to ale není nutné ubírat.
Pokud budeš mít zájem na setkání, kde se lépe probírají věci tohoto charakteru, každoročně se nabízí možnost třeba na akci Proti všem na Jičínsku, jinak jestli preferuješ virtuální terapii, pak se oddáváš správným směrem rozličností diskusních for... :)

_________________
"Poprávu užasli a budou žasnout králové a knížata celého křesťanstva nad tím, že vám byla vlita tak veliká moudrost." sarkasticky odvětil Zikmund Lucemburský, 1419
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23.01.2010 - 11:33 
Offline
práče
práče

Registrován: 19.01.2010 - 22:37
Příspěvky: 12
Dáša Nová píše:
Ahoj!
Ještě mi napadlo, že bys mohl zkusit napsat na stránky www.duchovnipomoc.estranky.cz/ a mít doma nějakého zvířecího kamaráda.
Také si dovolím jednu radu k diskusím na fóru:
"Všechny ohrady fanatikovy mysli jsou neprůstřelné a nemá cenu s ním diskutovat!"

Díky, už tam píšu. Ono je těžké být věřícím katolíkem, když se člověk pravidelně modlí, chodí do kostela a jeho život je jen stále více k nežití. Nedivím se, že mnoho satanistů jsou bývalí křesťané, kterým bůh nepomohl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23.01.2010 - 11:52 
Offline
příslušník chudiny

Registrován: 18.01.2010 - 20:49
Příspěvky: 2
sem tu novy.vsecky zdravim


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23.01.2010 - 12:05 
Offline
velitel vozu
velitel vozu

Registrován: 31.08.2009 - 13:47
Příspěvky: 324
Bydliště: Petrovice
jiří z poděbrad píše:
sem tu novy.vsecky zdravim
to je dobrý začátek: Jiří z Poděbrad, příslušník chudiny
ale každý musí začínat od píky (u husitů od sudlice)

_________________
De omnibus est dubitandum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23.01.2010 - 13:07 
Offline
křižák

Registrován: 08.02.2009 - 17:13
Příspěvky: 627
Bydliště: jihovýchodní Morava
specnatz píše:
kterým bůh nepomohl.

Mě taky bůh nepomohl. Ale Bůh jo.

_________________
Ut omnes unum sint.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23.01.2010 - 17:22 
Offline
práče
práče

Registrován: 19.01.2010 - 22:37
Příspěvky: 12
V čem vám pomohl?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: ...
PříspěvekNapsal: 23.01.2010 - 19:34 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8714
Bydliště: Athény východních Čech
Jan píše:
... Opět kolem sebe kopeš (nevim, kdo je tu fanatik, zda Ty, nebo já, nevim, zda jsi vůbec schopna uvést nějaký argument, aniž by byl "ad hominem" - pokud víš, co ty dvě slovíčka znamenaj) ...
Chápu, že máš nutkavou potřebu neustále exhibovat svojí latinou, ale už jednou jsem ti tady na fóru přátelsky doporučoval, abys to překládal, nebo psal rovnou česky - to bude vůbec nejlepší. Tvoje "krátká" paměť je obdivuhodná.
Nejsem si jist, že by Dáša napsala, že ausgerechnet ty seš tím fanatikem. Nebo to snad někde vidíš uvedeno? Žes to vzal osobně, není její problém ...

Jan píše:
... Jen mne na Tebe mrzí, že (i přesto, že možná s dobrým úmyslem) člověku, který se tady vypisuje ze svých problémů tímhle nakydáš další problémy. Je s tim už dost zkušeností na to, aby se to mohlo posoudit.
Hele, domnívám se, že specnatz je dospělý člověk, tak nech laskavě na něm, aby si sám rozhodoval o tom, co je pro něj vhodné a co nikoli. Nerozhodujme, prosím, za něj, zkusme mu "pouze" cosi poradit. :|

A ještě něco. Specnatz tohle téma, které jsem ponechal jako samostatné, nezaložil proto, abyste si v něm vyměňovali svoje animozity. Na ně on fakt asi není zvědavej, on má svejch starostí až nad hlavu sám se sebou. S tím si jděte do "pokecu".
Byl bych vám všem vděčný, kdybyste tohle respektovali.

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Naposledy upravil Jiří Motyčka dne 10.02.2010 - 14:22, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: od píky
PříspěvekNapsal: 23.01.2010 - 20:39 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8714
Bydliště: Athény východních Čech
Iohannes Cladis píše:
... každý musí začínat od píky (u husitů od sudlice)
:lol: :lol: :lol:
... a ti dříve narození od praku ...

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Naposledy upravil Jiří Motyčka dne 23.01.2010 - 20:40, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 377 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Husité - Ktož jsú boží bojovníci | © 1998-2020 M. Gelbič & J. Motyčka
TOPlist Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Český překlad – phpBB.cz