Právě je 04.07.2020 - 21:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 75 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: další pokus ...
PříspěvekNapsal: 29.10.2012 - 09:55 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 7772
Bydliště: Athény východních Čech
... To už je poněkud lepší.
Sorry, ale furt mi tam nějak nepasují ty "Kroniky a jiné dobové prameny". To přece nelze vyřešit tím, že účelově a šalamounsky vymyslíme název sekce (ZDROJE A OHLASY). Bez ohledu na její název se mi zdá, že tam "sčítáme" jabka s hruškama.
Ještě si to nechám projít hlavou a podám svůj návrh ...

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Principy seskupování
PříspěvekNapsal: 29.10.2012 - 13:54 
Offline
pavézník
pavézník
Uživatelský avatar

Registrován: 23.10.2012 - 23:31
Příspěvky: 196
Bydliště: Matka měst, Hlava republiky, Děvka babylónská
No tak Šalamoun byl moudrý král a účel by v tomto případě mohl posvětit prostředky. :wink:
Já si na tom návrhu třídění nějak zvlášť nezakládám, jde mi především o to: (A) uvědomit si a zvolit kriteria, a (B) zohlednit přitom současný stav.

Jablka a hrušky někdy sečíst lze, protože obojí je ovoce, a jindy zase to vhodné není. Rozlišení těch prvních dvou seskupení bylo vedeno trojicí "podklady a východiska - vlastní předmět zkoumání - výsledky a ohlasy". Prostřední člen trojice tvoří I. oddíl, krajní dva pak oddíl II. Kdybych nalezl nějaké významnější a smysluplnější kriterium, pak bych třeba ty "Kroniky a dobové prameny" zařadil do jiného seskupení. Zatím ho nevidím, to však neznamená, že neexistuje.

To je obsahové, dejme tomu materiální hledisko, pak je tu ještě formální, které mne přimělo seskupovat pokud možno alespoň přibližně srovnatelný počet tematických skupin. Proto jsem navrhnul spojit některé tematické skupiny dohromady, do jednoho seskupení, aby se omezil jejich počet. Vedle příbuznosti jde též o přehlednost. Původní návrh bratra Napo_Leona je následován zčásti v posloupnosti tematických skupin, zčásti v jejich seskupovánído do oddílů.

_________________
(Kaz 1:11) čili "Vše bude zapomenuto!"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: další pokus ...
PříspěvekNapsal: 29.10.2012 - 14:48 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 7772
Bydliště: Athény východních Čech
JM píše:
... Ještě si to nechám projít hlavou a podám svůj návrh ...

I. HUSITSTVÍ a JEHO PROTAGONISTI
(1.) Husitství*, (2.) Husitské vojenství, (3.) Husitské hrady (4.) Jan Hus, (5.) Jan Žižka, (6.) Prokop Holý, (7.) Protagonisté husitské éry …
II. PŮVODNÍ ZDROJE POZNÁNÍ
(8.) Kroniky, (9.) jiné dobové prameny
III. NOVODOBÁ LITERATURA a DRUHÝ ŽIVOT HUSITSTVÍ
(10.) Recenze knih, (11.) Česká i zahraniční husitologie, (12.) Husité v literatuře, umění, písních, médiích, (13.) Druhý život husitství
IV. PROJEKT; O WEBU - info a techbox
(14.) Projekt 3D prezentace husitství, (15.) husitstvi.cz
V. RŮZNÉ
(16.) Cestování, místopis … (17.) Modely s husitskou tématikou, (18.) Inzerce – Obchod, (19.) Volná témata
VI. VLASTENECTVÍ
(20.) Vlastenectví v českém pojetí, (21.) Vlastenectví – přežitek nebo nutnost?
VII. CIZOJOZYČNÁ
(22.) Hussites, (23.) Husyci, (24.) Гуситы

*) "Husitské hnutí" by mi připomnělo marxistickou historiografii (k tomu viz taky něco tady...)

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Naposledy upravil Jiří Motyčka dne 05.12.2012 - 14:24, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Struktura a barva
PříspěvekNapsal: 30.10.2012 - 22:35 
Offline
pavézník
pavézník
Uživatelský avatar

Registrován: 23.10.2012 - 23:31
Příspěvky: 196
Bydliště: Matka měst, Hlava republiky, Děvka babylónská
:arrow: Předně moc děkuji za ten ODKAZ na zajímavé téma. Určitě se k němu časem vyjádřím.
Jiří Motyčka píše:
Ano, náš specialista na upgrade fóra "agarwaen" toto [tj. zabarvení fóra] bude řešit až jako poslední, pochopitelně na základě většinového konsenzu.
Takže by se třeba mohlo někde objevit hlasování k této otázce? - Jak jinak zjistit co nejrychleji a nejšířeji názor uživatelů?
Já samozřejmě doufám, že pánové a bratři též upřednostní zavedenou tradici a přihlédnou i k tomu, že červená a bílá (tedy s ohledem na nabídku nástrojů pravděpodobně: fialová a růžová, tj. indigo a violet) jsou z vícero důvodů těmi nejvhodnějšími.

A v těch dalších odstavcích artikulu bratra Napo_Leona, by se nějaké věcné podněty nenašly?
Napo_Leon píše:
(§6) Pár obecnějších rad: (1) pravidla fóra se obvykle dávají do samostatného topicu v každém jednotlivém tématu. Pro příklad: kliknu na "Jana Husa" a vyjedou mi topicy o Husovi, a nahoře, výrazně odděleno, by měly být pravidla fora. Proč? Protože běžný uživatel kašle na (2) téma "www.husitství.cz" kde ta pravidle jsou úplně zbytečně. Tam on nepůjde, on si už rovnou vleze do jednotlivých témat. Tam to bude mít a tam si to přečte. (3) V jednotlivých tématech se dlouhodobě neaktuální topic buď uzamkne, nebo s něčím spojí. Vždyť kolik topiců je v tématech, kde je pouze příspěvků jako na prstech jedné ruky? To je zbytečné, zabírají místo, je to pak nepřehledné, odrazuje to lidi. Opět platí: myslet si, že do topicu o 3 příspěvcích, z nichž poslední je z roku 2006, ještě někdo po šesti letech napíše, je mírně řečeno naivní. (…) Čili myslet racionálně a ne iracionálně.

Po řadě, v bodech:

K 1) Naznačené zařazování pravidel platí nanejvýš pro fóra, do nichž mohou přispívat anonymní uživatelé bez přihlášení. Důvodem je totiž skutečnost, že lecjaký hejhula, který jde zrovna okolo, by si přál vyjevit ostatním svůj názor, aniž by se příliš obtěžoval zkoumat nějaká pravidla, jimiž by se měl řídit. Vychází se mu tím vstříc a upozorňuje se, aby tato pravidla ráčil vzít na vědomí. U fóra, které vyžaduje registraci, toto do značné míry odpadá. Jednak by měl být nový uživatel při svém vstupu na ně upozorněn, jednak by měla být někde, kde jsou dobře na očích, avšak na jediném ovšem význačném místě. Často to bývá lišta. (Tam, kde jsou „ČKD“, „seznam uživatelů“, „vyhledávání“, „hodnosti“ atd.) Je užitečné oddělit zřetelně zásady chování, tj. kodex vedení diskuse, od pravidel technického rázu (např. způsoby citace), mohou však být pospolu a není to od věci, protože připomenutím jedněch vzniká příležitost připomenout si druhé, což nebývá na škodu.

K 2) V tematické skupině „www.husitstvi.cz“ by měla zůstat jen ta témata týkající se webu, která odrážejí jeho dlouhodobý chod. Mohou být informativního i technického rázu a mohou být vůči uživatelům otevřená či uzavřená, ale ta důležitá, která je třeba mít na očích, by měla být umístěna na význačnější místo. To je právě případ onoho kodexu chování a pravidel pro úpravu příspěvků. Rozhodování je tu každopádně více konkrétní než obecné, případ od případu.

K 3) Uzavírat dlouhodobě spící téma jen na tomto základě je naprosto nesprávné. Nepleťme si fórum s chatem. (Tomu se nejvíc blíží tzv. off-topic, volné náměty. Již z názvu je patrné, že jde o výjimku.) Založené téma má svůj vlastní život, který není beze zbytku závislý na okamžitém nebo dlouhodobém stavu přispěvatelů. Především je příležitostí: k poučení i k diskusi, a tato by měla zůstat, nejsou-li pro to nějaké jiné, závažnější důvody, otevřena budoucím. Samozřejmě, mohou se vyskytnout témata vyžadující uzamknutí nebo sloučení. Typicky jimi jsou „prošlé informace“, např. o tom že (již před lety!) bylo upuštěno od možnosti anonymních příspěvků. Chtěl-li by někdo z nějakého důvodu podržet tuto informaci, měl by ji učinit součástí nějakého jiného, trvalejšího sdělení. Podobně pomíjivý osud mívá „inzerce“: jakmile je uspokojena, není důvod ji ponechávat.

ZÁVĚR: Zkrátka, zásada nezaneřádit si fórum zbytečnými tématy a příspěvky sice obecně platí. Počet či datum posledního příspěvku však nejsou dostatečnými ani nejdůležitějšími kriterii. Pokud jde o „zdraví a život“ tématu, mnohem spíše bych jej posuzoval např. tím, zda není pouze monologem či dialogem. Teprve tři, jak praví Filosof, tvoří společenství. Odstranění této choroby či neduživosti tématu se však nedosáhne jeho uzamknutím či sloučením s jiným. Většinou mívá nějaké konkrétní příčiny, které je však možno odstranit a vdechnout tématu nový život. To je závislé především na ochotě věnovat mu péči a na pěstitelském umu, abych tak řekl. Může se stát i výzvou pro nové návštěvníky. A kromě toho, i dialog (třebas dávný) může být pro obecenstvo přínosný.

_________________
(Kaz 1:11) čili "Vše bude zapomenuto!"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Struktura a barva
PříspěvekNapsal: 30.10.2012 - 23:02 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 7772
Bydliště: Athény východních Čech
Napo_Leon píše:
... (1) pravidla fóra se obvykle dávají do samostatného topicu v každém jednotlivém tématu. Pro příklad: kliknu na "Jana Husa" a vyjedou mi topicy o Husovi, a nahoře, výrazně odděleno, by měly být pravidla fora ...
Ano, to lze zařídit.
Otázkou je, zda je to bezpodmínečně nutné. Tady na tomto fóru je každému ručně aktivován účet po zaregistrování profilu a v aktivačním mailu je odkaz na pravidla fóra. Na novém DF bude aktivace pravděpodobně probíhat automaticky, ale zase se nějak musí ošetřit spamoví roboti. Pak by to mohlo/(mělo?) být, jak navrhuje i Napo_Leon.
BTW. Nechci slovíčkařit, ale Jan Hus není tématem, topicem, ale kapitolou, která obsahuje jednotlivá témata. Aspoň takový je úzus na tomto fóru. A např. "HUSITSTVÍ" pak nazýváme sekcí. Hierarchie je pak tedy je: celé DF -> sekce -> kapitola -> téma -> příspěvek. Ale oni tohle názvosloví nedodržují ani admini a moderátoři. :twisted:

Theodor píše:
... Důvodem je totiž skutečnost, že lecjaký hejhula, který jde zrovna okolo, by si přál vyjevit ostatním svůj názor, aniž by se příliš obtěžoval zkoumat nějaká pravidla, jimiž by se měl řídit. Vychází se mu tím vstříc a upozorňuje se, aby tato pravidla ráčil vzít na vědomí. U fóra, které vyžaduje registraci, toto do značné míry odpadá ...
Tady jde především o anonymouse.
Stejně jako na tomto i na novém fóru nebudou moci anonymové na fórum přispívat. To mohou jen řádně zaregistrovaní. Ergo - anonym může fórum "pouze" číst.

ad K2) a K3) v zásadě souhlasím

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Dík za mimochodník
PříspěvekNapsal: 30.10.2012 - 23:29 
Offline
pavézník
pavézník
Uživatelský avatar

Registrován: 23.10.2012 - 23:31
Příspěvky: 196
Bydliště: Matka měst, Hlava republiky, Děvka babylónská
Jiří Motyčka píše:
A např. "HUSITSTVÍ" pak nazýváme sekcí. Hierarchie je pak tedy je: celé DF -> sekce -> kapitola -> téma -> příspěvek.
Já jsem za tento mimochodník docela vděčný, protože jsem se při svém odporu k cizím slovům potýkal s přijatelným názvoslovím a neobjevil ještě zdejší úmluvu. Použil jsem proto: celé DF -> seskupení (skupin) -> skupina (témat) -> téma -> příspěvek. Nejraději bych sice - kdyby to záviselo jen na mně - hovořil o hlavách a námětech, ale s kapitolami a tématy jsem smířen. Nazývat však oddíl či oddělení sekcí mě nikdo nepřinutí. Žádné sektářství tady ani jinde podporovat nemíním. :evil: Naštěstí snad v tomto ohledu nemusím, coby prostý uživatel, jít příkladem.

_________________
(Kaz 1:11) čili "Vše bude zapomenuto!"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: malé vysvětlení rozdílu
PříspěvekNapsal: 31.10.2012 - 00:49 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 7772
Bydliště: Athény východních Čech
Theodor píše:
... Nazývat však oddíl či oddělení sekcí mě nikdo nepřinutí. Žádné sektářství tady ani jinde podporovat nemíním :evil: ...
Tak to asi nikdo z nás. :D
Tady se však musím příkře ohradit. Dovolil bych si totiž upozornit, že mezi sektou a sekcí je diametrální rozdíl. Sektu snad nemusím vysvětlovat a sekce je cizím slovem oddělení, odbor, úsek, složka nějakého celku. (Používá se např. ve spojení "sekční séf", tj. vedoucí oddělení, odboru tj. sekce. Zatímco šéf sekty může být - a také ve většině případů bývá - velkým manipulátorem.) ... :wink:

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: malé vysvětlení rozdílu
PříspěvekNapsal: 02.11.2012 - 08:18 
Offline
pavézník
pavézník
Uživatelský avatar

Registrován: 23.10.2012 - 23:31
Příspěvky: 196
Bydliště: Matka měst, Hlava republiky, Děvka babylónská
Jiří Motyčka píše:
Tady se však musím příkře ohradit. Dovolil bych si totiž upozornit, ...
Ohrazuj, bratře Jiří Motyčko, ohrazuj. A dovoluj si jakož i upozorňuj.
Já jen veci, že je věc tuze nemilá zbytečně zavádět takové cizácké výrazy, máme-li po ruce, jak sám svědčíš, množství krásných českých, prostému lidu jistě neméně srozumitelných. Na tom chci žít, ale ne umřít; k tomu mi dopomáhej Rozum a Příroda. - Laj mi, lhu-li!

_________________
(Kaz 1:11) čili "Vše bude zapomenuto!"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: malé vysvětlení rozdílu
PříspěvekNapsal: 02.11.2012 - 22:17 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 7772
Bydliště: Athény východních Čech
OT:
Theodor píše:
... Já jen veci, že je věc tuze nemilá zbytečně zavádět takové cizácké výrazy, máme-li po ruce, jak sám svědčíš, množství krásných českých, prostému lidu jistě neméně srozumitelných ... - Laj mi, lhu-li!
Nebudu ti lát.
Další neřestí je používání anglizmů ... :(
Ano, občas používám cizí slova, připouštím, ale zcela účelově. Tzn. pouze tehdy, kdy jsem přesvědčen nebo se mi zdá, že lépe vyjádří smysl věty, neb jak známo, na překlad některých cizích slov je třeba více slov českých, aby onen překlad dobře vystihl smysl překládaného slova.
Anglizmy nemám z duše rád, přesto ho někdy taky použiju. Mnohé výrazy bohužel zdomácněly natolik, že je někdy vložím takřka mimoděk. Vím, něco jiného je verbální (zase to cizí slovo :oops: ) projev a něco jiného projev písemný. Ale pozor! Diskusní fóra mají svá specifika (další!) v tom, že se snaží přiblížit mluvenému projevu. A to myslím v principu není nic proti ničemu, pokud toho není zneužíváno ...

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: malé vysvětlení rozdílu
PříspěvekNapsal: 03.11.2012 - 00:29 
Offline
pavézník
pavézník
Uživatelský avatar

Registrován: 23.10.2012 - 23:31
Příspěvky: 196
Bydliště: Matka měst, Hlava republiky, Děvka babylónská
Jiří Motyčka píše:
Diskusní fóra mají svá specifika (další!) v tom, že se snaží přiblížit mluvenému projevu. A to myslím v principu není nic proti ničemu, pokud toho není zneužíváno ...
:!: Jen se nevykrucuj, hejtmane Motyčko! Svědčil jsi a svědčíš tu proti sobě.

Kdo to je ten „se“? Takového já neznám! Pročpak se neukáže ten tajemný neznámý a neřekne na rovinu, zda ta krásná slova, která Ti prve plynula z klávesnice (oddělení, odbor, úsek, … a oddíl, část, v našem případě i seskupení či skupina může být, dodávám), jsou, či nejsou součástí toho „mluveného projevu“? A zdaž se on nám nechystá je z něj vypuditi? Nebo že by smyslu dobrého, srozumitelného a výstižného ona postrádala? Věřiti se mi nechce! Je to jeho snažení przněním či vzděláváním naší mateřštiny? Nebo není tu snad rozdílu mezi pšenkou a býlím? … Ale možná bude takového „se“ nesnadno zastihnout?! … Tedy jej nechme být a pověz raději Ty sám za sebe, bratře Jiří, proti draku bojovníče, zdaliž jakýkoli projev a výraz co slina na jazyk a ruka do klávesnice přinese, pokládáš za správný, uchu Čecha lahodící a srdce vlastence potěšující? A pokud nikoli, jak jsem z Tvých slov vyrozuměl, zdalipak Ty sám osobně jsi hotov přívalu se postavit, čili nic? A netoliko slovy kajícnými neb pokornými, nýbrž činem svým zmužilým, správcovským?! …

Polepši se, bratře Jiří Motyčko, ještě je čas. Nezrazuj jazyk svůj rodný. Postav se odhodlaně potvorám čelem! Prozatím by třeba stačilo té „sekci“, a ani by to nemuselo být „na diskusních fórech“ země české, stačily by úplně hradby fóra tohoto.

P.S.: Pcháá, prý odbočka a "mimomísáč"! (OT = mimo námět) ..., liška jedna ryšavá! :twisted:

_________________
(Kaz 1:11) čili "Vše bude zapomenuto!"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: rodný jazyk
PříspěvekNapsal: 03.11.2012 - 02:01 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 7772
Bydliště: Athény východních Čech
Každý, kdo mě zná, tak ví, že já jsem ten poslední, který by chtěl jazyku mateřskému nějak ubližovat.
Jsem přesvědčen, že když i v mluveném projevu použiju cizí slovo, tak že svoji mateřštinu nijak neutiskuju. Podobně, když zřídka použiju anglizmus, tak se snad žádný z obrozeneckých otců lingvistů neobrátí v hrobě. Podobně je tomu i s diskusním fórem, které je vlastně virtuálním verbálním projevem. :wink:

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: rodný jazyk
PříspěvekNapsal: 03.11.2012 - 02:38 
Offline
pavézník
pavézník
Uživatelský avatar

Registrován: 23.10.2012 - 23:31
Příspěvky: 196
Bydliště: Matka měst, Hlava republiky, Děvka babylónská
Jiří Motyčka píše:
Každý, kdo mě zná, tak ví (...) Jsem přesvědčen, že když i v mluveném projevu použiju cizí slovo, tak že svoji mateřštinu nijak neutiskuju.
:arrow: No, a já Tě neznám, a tak nemluvím obecně, ale ke konkrétnímu případu.
Což Ty nečiníš, a na mé přímé otázky stran svého postoje v tomto bodě lstivě uhýbáš do všeobecnosti. :wink: Nemíním tu ani jinde pronásledovat všechna cizí slova, zejména pokud jsou výstižná a srozumitelná svým obsahem a mezemi. Avšak v případě, že narazím na stejně dobrý, ne-li lepší výraz český, dám mu přednost. O tom však řeč nešla, směřovala ke konkrétnímu výrazu ("sekce", abych jej v záplavě slov připomněl) a tomuto fóru. Neutíkej, bratře ...

... nu, dobrá, já už Tě s tím, bratře Jiří Motyčko, přestanu trápit. :wink:

P.S.: Žádal-li by si někdo toho, může založit, např. v některé skupině námětů budoucího oddílu Vlastenectví, téma: "Péče o mateřštinu coby výraz vlastenectví" a třeba mne tam nařknout z upřílišněnosti a nemístné horlivosti (nějaké konkrétní, prosím!). Vynasnažím se takovému smělci-odvaháči postavit čelem a potřít jeho opovážlivost. A Ty, bratře hejtmane, přestaň se skrývat za vozovou hradbou a přejdi na útočnou vozbu, žádá si toho doba - překážky a soupeři vyzývají.

_________________
(Kaz 1:11) čili "Vše bude zapomenuto!"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: forum - sirotek
PříspěvekNapsal: 03.11.2012 - 13:08 
Offline
pavézník
pavézník
Uživatelský avatar

Registrován: 23.10.2012 - 23:31
Příspěvky: 196
Bydliště: Matka měst, Hlava republiky, Děvka babylónská
Kolssteyn píše:
Jiří Motyčka píše:
A protože diskusní fórum je relativně samostatnou částí webu, může se klidně stát, že zůstane nakonec zachováno v této stávající verzi.
A právě forum by zasloužilo být aktualisováno možná ještě urgentněji (...)
Jsou již tohle ony aktualizované stránky, anebo ty co se právě testují? - Ptám se proto, že mně se (i ve srovnání s "www.e-stredovek.cz") docela líbí, neměl bych vůbec nic proti setrvání u nich. Až na ty mé výhrady vůči struktuře (to však spíše jen v její nejvnějšnější vrstvě, tedy na úrovni seskupení skupin námětů, čili oddílů tematických kapitol), uvedené a probírané ZDE, které víceméně sdílejí všichni, co se vyjádřili, pokud a nakolik jsem zaznamenal.

_________________
(Kaz 1:11) čili "Vše bude zapomenuto!"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Jak to vlastně je? ...
PříspěvekNapsal: 04.11.2012 - 00:17 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 7772
Bydliště: Athény východních Čech
Citace:
... Jsou již tohle ony aktualizované stránky, anebo ty co se právě testují? ...
"Stránky" je třeba rozdělit na dvě relativně samostatné části:
1) hlavní stránky webu - u nich se "pouze" připomínkuje nově připravovaný design
2) diskusní fórum - ano, to se testuje, resp. testuje se jeho aktualizovaná verze 3.0.10 (verze, na níž se právě nacházíme, je 2.0.17)

P.S. Vidím, že tohle téma budu moci sloučit s tímto tématem, i když nové podoby hl. stránek webu se v tomto roce už zřejmě nedočkáme.

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak to vlastně je? ...
PříspěvekNapsal: 04.11.2012 - 09:18 
Offline
vrchní hejtman
vrchní hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 28.01.2004 - 20:52
Příspěvky: 173
Jiří Motyčka píše:
P.S. Vidím, že tohle téma budu moci sloučit s tímto tématem, i když nové podoby hl. stránek webu se v tomto roce už zřejmě nedočkáme.

Další návrh dostanu během listopadu. Hlavička by měla být bez bojových vozů a lidí, uvidíme s čím Estonci přijdou.

_________________
Michal Gelbič

Husité - Ktož jsú boží bojovníci
http://www.husitstvi.cz
Czechoslovak military units in the USSR (1942-45)
http://www.czechpatriots.com


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 75 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

Husité - Ktož jsú boží bojovníci | © 1998-2020 M. Gelbič & J. Motyčka
TOPlist Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Český překlad – phpBB.cz