Právě je 16.06.2024 - 04:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 95 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Důvodem situace na fóru je...
zaneprázdněnost přispěvatelů 29%  29%  [ 5 ]
úpadek úrovně 0%  0%  [ 0 ]
příliš vysoká úroveň 35%  35%  [ 6 ]
vzájemné znesváření 6%  6%  [ 1 ]
nevím 6%  6%  [ 1 ]
jeho specifikum a monotématické zaměření 24%  24%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 17
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Masáž, plácačka po ramenou
PříspěvekNapsal: 02.08.2007 - 18:19 
Offline
sudličník
sudličník

Registrován: 16.05.2007 - 06:27
Příspěvky: 99
Jiří Motyčka píše:
Ještě, myslím předevčírem, mě tak napadlo :idea: , jestli ten "úpadek" našeho fóra není způsoben tím, že si tady pouze dva max. tři (proboha, víc nééé!) přispěvatelé slušně řečeno "masírují své ego" a "vzájemně se poplácávájí po ramenou". Navíc "není možné na něm debatovat normálním způsobem, protože všechno je jaksi již předem dáno".

To by mohly bejt fakt taky velký megaproblémy, nad kterými bysme se měli vážně zamyslet... :wink:

Třetí budu já :)
To je ale celkem špatný a hnusný, co tady píšeš, na co reaguješ a že tady rozebíráš starý křivdy.
Ač je to hnáno do přepjatého extrému a individualismu, je v tom kus nebo kousek pravdy, reálný základ, nad kterým je třeba se zamyslet...

_________________
https://www.e-stredovek.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Masáž, plácačka po ramenou
PříspěvekNapsal: 02.08.2007 - 18:59 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8735
Bydliště: Athény východních Čech
Ježek píše:
...Ač je to hnáno do přepjatého extrému a individualismu, ...
...je to spíš ironie a sarkazmus, než co jiného.

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Masáž, plácačka po ramenou
PříspěvekNapsal: 02.08.2007 - 19:02 
Offline
sudličník
sudličník

Registrován: 16.05.2007 - 06:27
Příspěvky: 99
Jiří Motyčka píše:
Ježek píše:
...Ač je to hnáno do přepjatého extrému a individualismu, ...
...je to spíš ironie a sarkazmus, než co jiného.

Nemyslel jsem Tvoji reakci, ale to na co reaguješ, celý ten přístup k věci (serveru potažmo jinému názoru)

_________________
https://www.e-stredovek.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Masáž, plácačka po ramenou
PříspěvekNapsal: 02.08.2007 - 21:16 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8735
Bydliště: Athény východních Čech
Ježek píše:
...Nemyslel jsem Tvoji reakci, ...
Aha! "Výhody" virtuální komunikace... :oops:
P.S. někdy je lepší pár slůvek připsat třeba i navíc, než si je nechat pro sebe s tím, že toho druhýho to musí přece napadnout. :wink: 8)

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17.08.2007 - 13:23 
Offline
desátník
desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 27.07.2006 - 16:48
Příspěvky: 798
děje se tu něco, že se nic neděje? :D :(

_________________
"Poprávu užasli a budou žasnout králové a knížata celého křesťanstva nad tím, že vám byla vlita tak veliká moudrost." sarkasticky odvětil Zikmund Lucemburský, 1419
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: mrtvolné ticho...
PříspěvekNapsal: 17.08.2007 - 13:44 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8735
Bydliště: Athény východních Čech
Kolssteyn píše:
děje se tu něco, že se nic neděje? :D :(
Nic, bratře Kolssteyne. Nově zaregistrovaní, kteří slibují, že po registraci tady zůstanou, po pár příspěvcích jsou jakoby v nenávratnu. :D Ale nechtěl bych jim křivdit. :|
Tak si tady píšu zatím sám se sebou... :cry: :oops:

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 01.06.2008 - 13:15 
Offline
desátník
desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 27.07.2006 - 16:48
Příspěvky: 798
Jiří Motyčka píše:
Kolssteyn píše:
... ani na stránkách...
...tak, bohužel, tam je takových chybějících jmen více.
Pár dní jsem tu nebyl a co nového? :shock: Nic! :D
Admin zřejmě nemá příliš zájmu, o tento server, na stránkách nic nového, na foru mrtvo jako o prázdninách..
Klidně bych napsal pár hesel do rejstříku, něčím to tu rozšířil... ale mám dojem, že je to zbytečná snaha. Nikde není vidět odezva... stránky se neaktualisují tím způsobem, že by každý týden přibylo něco nového nebo byla vidět nějaká změna.
Mám z toho pocit takové marnosti, když bych něčím přispěl, že to stejně nikde nebude vidět, jakoby se to ztratilo kdesi v nezájmu...
:D nebo spíš :|

_________________
"Poprávu užasli a budou žasnout králové a knížata celého křesťanstva nad tím, že vám byla vlita tak veliká moudrost." sarkasticky odvětil Zikmund Lucemburský, 1419
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 01.06.2008 - 22:44 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8735
Bydliště: Athény východních Čech
Kolssteyn píše:
...Pár dní jsem tu nebyl a co nového? ... Nic! ...
Kdybys chvíli vydržel, tak bys třeba ještě dnes (1.6.) uviděl "své" dva nové kostely CČSH v Galerii... :wink: :P

Kolssteyn píše:
...Klidně bych napsal pár hesel do rejstříku, něčím to tu rozšířil...
Tak to bychom byli velice rádi. :!:
Ale pokud si to dobře pamatuju, tak tohle jsi sliboval už cca před půl rokem, možná ještě déle. A sliboval jsi to přímo hejtmanovi a nikoli vrchnímu hejtmanovi, alias adminovi. No, a když se pak nic nedělo a ten hejtman to několikrát urgoval u velitele vozu, který byl imrvére zaneprázdněn a stále se nic nedělo, tak na to pochopitelně dávno rezignoval. Ten hejtman. To je myslím docela legitimní postup, že... :|

Kolssteyn píše:
...stránky se neaktualisují tím způsobem, že by každý týden přibylo něco nového nebo byla vidět nějaká změna...
Ano, to se týká hlavních stránek, ale fóra snad nikoli. A není, myslím, rozhodující počet přispěvatelů, který se pohybuje přibližně v rozmezí 1 + 1 až 1 + 3. Myslím, že to je u tohoto velice specifického serveru i jeho fóra a vzhledem k stále ukřivděným a až za hrob uraženým docela úspěch, ne?... :wink:

P.S. A vůbec! Jsem dalek toho, abych našim přispěvatelům, kterých si upřímně vážím, po vzoru admina z jiného serveru něco direktivně přikazoval. Třeba aby "každý týden přibyl" 1 novodobý artikul. Toho jsem opravdu zcela prost.

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 05.06.2008 - 07:03 
Offline
desátník
desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 27.07.2006 - 16:48
Příspěvky: 798
Jiří Motyčka píše:
Kdybys chvíli vydržel, tak bys třeba ještě dnes (1.6.) uviděl "své" dva nové kostely CČSH v Galerii
V RSS se to třeba ani neobjevilo. Pro mě je RSS hlavním impulsem pro kontrolu některých stránek, včetně husitství, byť tady to trochu nefunguje. :)
JM píše:
...pokud si to dobře pamatuju, tak tohle jsi sliboval už cca před půl rokem, možná ještě déle.
Ano to si také pamatuju, poslal jsem jeden článek (profil) a dlouho se nic nedělo, takže jsem ani moc nepospíchal na další, který byl už skoro hotov a teď už nevím, jestli to vůbec někde je... :))
JM píše:
..aby "každý týden přibyl" 1 novodobý artikul. Toho jsem opravdu zcela prost.
Na Středověku mi to trochu připadá jako extrém, jako by bylo ve snaze vytvořit kvantum článků a zařadit se tak na nějaké místo amatérského přeboru historiků :)
Ale jakási pravidelnost, pokud nebude splašená a křečovitá, je spíše positivem věci. Pokud se jednou za nějaký interval objeví na stránkách článek, jindy obrázek nebo nový profil, tak to nutí se na stránky vracet. Kdežto když se tam dva měsíce lístek nehne, znovu se na stránky podívám až za půl roku, protože není důvodu nač chvátat. :)
Ale Husiti maj dobrou návštěvnost, takže není proč se něčím takovým zabývat. ;)

_________________
"Poprávu užasli a budou žasnout králové a knížata celého křesťanstva nad tím, že vám byla vlita tak veliká moudrost." sarkasticky odvětil Zikmund Lucemburský, 1419
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 05.06.2008 - 07:52 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8735
Bydliště: Athény východních Čech
Kolssteyn píše:
Jiří Motyčka píše:
Kdybys chvíli vydržel, tak bys třeba ještě dnes (1.6.) uviděl "své" dva nové kostely CČSH v Galerii
V RSS se to třeba ani neobjevilo...
No, protože to "překryl" údaj o Miletínku, který je na stejné stránce jako kostely - v Galerii. Tuším, že do větších podrobností RSS ani nejde. :idea: A moje RSS Miletínek uvádí.
Tím nechci říci, že RSS našeho webu funguje tak, jak má. Ale to je věcí admina v hodnosti vrchního hejtmana...

Kolssteyn píše:
...poslal jsem jeden článek (profil) ...
Máš na mysli Jana Čapka ze Sán (doplnění), nebo snad Kolštejna, nebo...? :?

Kolssteyn píše:
...Ale jakási pravidelnost, pokud nebude splašená a křečovitá, je spíše positivem věci. Pokud se jednou za nějaký interval objeví na stránkách článek...
Tak já se v této souvislosti vyjádřím "pouze" k novodobým artikulům, které mají řekněme "obdobný" chatekter jako ony zmiňované články na serveru Středověk. Předpokládám, že nemusím zdůrazňovat, že na našich stránkách jde především o smysluplný obsah a kvalitu článků vůbec. Ale o tom jsem něchtěl primárně psát.
Podívejme se např. na autorskou strukturu našich novodobých artikulů! Ten autor, co tam tak převažuje prostě už víc zřejmě nestíhá, protože toho všeho má patrně plný kecky... :wink:

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 05.06.2008 - 13:53 
Offline
desátník
desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 27.07.2006 - 16:48
Příspěvky: 798
Jiří Motyčka píše:
...k novodobým artikulům, které mají řekněme "obdobný" chatekter jako ony zmiňované články na serveru Středověk. Předpokládám, že nemusím zdůrazňovat, že na našich stránkách jde především o smysluplný obsah a kvalitu článků vůbec. Ale o tom jsem něchtěl primárně psát.
Podívejme se např. na autorskou strukturu našich novodobých artikulů! Ten autor, co tam tak převažuje prostě už víc zřejmě nestíhá, protože toho všeho má patrně plný kecky...
Nestíhá, protože je furt někde v trapu... na středověku svítí od rána do večera :lol:
Ano, kvalita je podstatná (narozdíl od jiných serverů, jak jsem vyrozuměl :twisted: ), ale osobně se přiznám, že já bych si pod tímto označením (novodobé artikuly) nepředstavil obsah článků o husitství. :wink:
Jistě by ale neškodilo, někde vyznačit poslední přidané věci... aby byly vidět hned příchozímu na titulní straně.

_________________
"Poprávu užasli a budou žasnout králové a knížata celého křesťanstva nad tím, že vám byla vlita tak veliká moudrost." sarkasticky odvětil Zikmund Lucemburský, 1419
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 05.06.2008 - 14:57 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8735
Bydliště: Athény východních Čech
Kolssteyn píše:
...Nestíhá, protože je furt někde v trapu... na středověku svítí od rána do večera...
To víš, údajně dle některých přispěvatelů se na tomto serveru dlouho nic neděje, tak si ten dotyčný, o němž je řeč, musí odejít šlehnout na Středověk. Ale, že by tam "svítil od rána do večera"? Leda tak v tom případě, když se zapomene odhlásit a již se dávno věnuje něčemu jinýmu; třeba taky husitství. A přesto, že je to už "starší" pán, stává se to vééélice zřídka... :P

Kolssteyn píše:
...já bych si pod tímto označením (novodobé artikuly) nepředstavil obsah článků o husitství...
A já si naopak myslím, že je to ten nejvhodnější název, dokonce, že není ani zavádějící. Artikuly proto, že ony články souvisí s husitstvím a novodobé proto, že to nejsou ty středověké, ergo měly by např. mj. obsahovat pokud možno ty nejposlednější badatelské závěry... :wink:

Kolssteyn píše:
...Jistě by ale neškodilo, někde vyznačit poslední přidané věci... aby byly vidět hned příchozímu na titulní straně.
Jj, dám to klidně jako námět vrchnímu... :idea:

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06.06.2008 - 10:10 
Offline
práče
práče

Registrován: 06.06.2006 - 11:52
Příspěvky: 40
Muhehe,
jen na skok sem sem na upozornění zaskočil :) A řekl jsme si, že ač sem se zapřísáhl, že sem do dokončení studie o Sudoměři nenapíšu, přeci jen dám malý flame :)
A nebudu reagovat na odpovědi... tak si tu spíš k tomu pište mezi sebou... sami.. dva ? :) Vlastně je nebudu ani číst :)

Doporučil bych všem zde k nastudování vzestup a úpadek Univerzity Karlovy - vzestup za Karla IV a možná ještě v předhusitství a pak postupný úpadek k provincialitě z které se do konce vlády Jagelonců nevyhrabala. (dále sem to nestudoval protože to není centrem mého zájmu)
Vůbec to sem nepíšu jako polemiku o tom jestli to tak bylo - fakt, že Univerzita po odchodu mistrů do Lipska upadla je už tak brán napříč spektrem historiků od katolíků po husitology jako za dokázaný:) - i vaším sv. Šmahelem - viz. Idea národa v husitských čechách.
Spíše vám to tu dávám jako paralelu k zamyšlení.
Abyste si uvědomili kam vede vyštípání všech co mají jiný názor (a objektivně o některých věcech vědí více) a kladou nepříjemné a bolestivé otázky na které si nechceme odpovědět. Spíše je jen uštěkáváme argumenty zaslepenými vírou...
A pak nám tu zbyde stánek svaté pravdy... té naší, té jediné .) jenže bez diskuze muhehe není žádný vývoj, že ? Sbor tleskačů je bezva, ale nikam nevede, a ti soudnější mají pochybnosti...
A přesně jako za husitství si 33% myslí, že je úpadek protože je to tu na přílišné odborné úrovní :) Muhehe to je k smíchu :) viz žvásty lidí jako GP500 a pod :) Muhehe muhehe.
Teď se určitě snese záplava řečí o jednotlivostech co jsou tu dobře a nejlépe... stejně zoufale jako když proti ekonomické úrovni západních zemí, soudruzi mávali krásama prahy :) tedy tím jediným co tu zbylo .))) a pseudozaměstnaností :))

Možná si to co sem sem napsal odbudete tím, že jsem zlej a hajzl... (což objektivně jsem), ale kdybych to tak myslel tak vás tu nechám v akvariu a budu jen zvenku posměšně ťukat na sklo a ukazovat si prstem :)
Je to snadné takhle odbýt kritiku co ? Ale pravda tak bolí... přiznat si jí je tak těžké... :) Co ?
Tak to tady smažme a dělejme že Siegfried nic nepsal... ten smeták křižácko-katolickej co zná husitství z historického hlediska lépe než velká část místních tleskačů :) Pouze považuje některé klíčové citové a idealistické názory za překonané...
Já historii vážím jako spravedlnost. Bez toho, že bych připouštěl své city :) Pouze se snažím pochopit pocity účastníků. Obou stran, ne jen jedné :) A vždy sem si myslel že takto musí uvažovat historik... ne jako politik co historii znásilní když potřebuje...
Tak se mějte :) a za rok nashledanou :)

_________________
Bolest je cesta.
Xiao Ye


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: prorokem ve vlastní zemi...?
PříspěvekNapsal: 06.06.2008 - 11:09 
Offline
desátník
desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 27.07.2006 - 16:48
Příspěvky: 798
Siegfried píše:
Muhehe, jen na skok sem sem na upozornění zaskočil...
Jaká to pocta, milý Zikfrýde, jež nám přináší Tvůj pozdrav. 8)
Jen doufám, že po dokončení Tvé studie o Sudoměři, nás poinformuješ o tom, kde bude uveřejněna a tím dosažitelna i naším uším? :) Myslím, že to bude přínosná věc! Ostatně jako veškerá činnost, která není na prvním místě motivována finančním ohodnocením, ale vlastním jiným pohledem, tím lépe, vyenergisována kritikou či nesouhlasem jiné teorie.

Mluvíš-li o objektivitě, pak nerozumím tomu, proč, souhlasil-li jsem v některých dílčích aspektech s Tebou a v diskusi Ti dával za pravdu, jsi toto, patrně nepozorností, přehlédl a radši se´s bránil jako by šlo o osobní útok, který jsi odváděl zcela mimo diskutovaný témat? To celé je ale pryč a nerad bych to vracel, jako vůbec připomínal to celé minulé nedorozumění.

Jinak k Tvému dnešnímu příspěvku. Sebevědomí je podstatná věc, podporující stabilitu cesty vpřed. V tom máš jistou výhodu, ale jistě taky víš, jak s kořením nakládat. 8)

Hezký den i Tobě, a je-li Tvá (sudoměřská) práce s ukončením ještě v nedohlednu, pak tedy nashledanou za rok! :)

_________________
"Poprávu užasli a budou žasnout králové a knížata celého křesťanstva nad tím, že vám byla vlita tak veliká moudrost." sarkasticky odvětil Zikmund Lucemburský, 1419
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: jen na skok...
PříspěvekNapsal: 06.06.2008 - 16:42 
Offline
hejtman
hejtman
Uživatelský avatar

Registrován: 19.05.2005 - 10:48
Příspěvky: 8735
Bydliště: Athény východních Čech
Siegfried píše:
...A nebudu reagovat na odpovědi...
Jasně, to je přece váš styl. Zasmrdět, zdrhnout a pak si vo tom podrbat někde jinde, nejlépe v pro veřejnost nepřístupném tématu diskuzního fóra a za souhlasného přikyvování a mručení jeho auditoria.

Siegfried píše:
...Vlastně je nebudu ani číst :)...
Ale budeš, budeš, to ti dám písemně, notářsky ověřený a opatřený kolkem. :wink: Akorát, že tady to má tu výhodu, že nikdo nepozná, žes to čet', takže mi klidně do očí budeš tvrdit nebo na jiném fóru psát: "Né, fakt sem to nečet'"... :D

........................................................***

Siegfried píše:
Muhehe, jen na skok sem sem na upozornění zaskočil...
Kdopak tě ráčil upozornit? Teda jestli to není tajný. :wink:

Já vím, že tě stejně svrběly prsty nad klávesnicí kompu a že tě to nakonec muselo stát přemáhání, abys sem tu celou nůši, rozuměj snůšku, svých názorů pověsil. Už tě přestalo bavit jen se dívat na to zasklený akvárium a mozolnatým ukazovákem se ztvrdlou, popraskanou kůží jako následek lítých bojů oživlé historie na něj ťukat. Tak jsi do těch stojatých vod rovnou hrábl.
Dlouho jsem si říkal, že jedině tohle téma ještě může chytnout ty "vyštípané". A hle, stalo se! Jinak ale tebe jsem dlouho za vyštípaného nepovažoval. Nepřesvědčili tě nakonec o tom, že jsi taky "vyštípanej" ti tví spolubojovníci přestrojený v civilu za kamarády?
Vím, dával jsi dohromady onu zmiňovanou náročnou studii, a to tvoji absenci v očích všech bezesporu omlouvá. Stýskalo se mi po někom, kdo neumí jen poplácávat po ramenou, ale taky uštědřit políček mé nevědomosti. :cry: Ano, je třeba si sebekriticky přiznat, takových je tady na fóru jako onoho příslovečného šafránu, pokud tu jsou vůbec... :oops:

Siegfried píše:
....Abyste si uvědomili kam vede vyštípání všech co mají jiný názor...
Ano, jsme si toho plně vědomi a jsme vinni ve všech bodech obžaloby, pane žalobče... :cry:
Avšak teze, že nikdo nikoho nevyštípal, že odešli/prchli sami poté, když se urazili, předpokládám, že u tebe neobstojí. Žes ty ale hlavně ten druhý společně a velice rychle zapomněli na spoustu souhlasných(!) názorů na příspěvky oněch "vyštípaných", jak se o tom zmiňuje i Kolssteyn, taky jistě popřeš.
A to už vůbec nemluvím o tom, co se následně po "poradě s Vaňkem" odehrávalo na jiném serveru. Co to mělo znamenat? :? Vše zapomenout? Spálit mosty? Zahojit si mindrák? Zchladit si žáhu? Pomstít se? (Ale proboha za co?) Zesměšnit je a zadupat do země? Zneuctít jejich víru? (To je přece "IN".) Špatně zakamuflovat najednou "z ničeho nic" se objevivší despekt?...
Nerozuměl jsem tomu, ale teď si tím už hlavu nelámu. Náboruji totiž přispěvatele, kteří nebudou jen poplácávat po ramenou. A to ti je neuvěřitelná fuška...

Siegfried píše:
...Možná si to co sem sem napsal odbudete tím, že jsem zlej a hajzl...
Proč? Toho přece netřeba, to není náš styl. :|

Siegfried píše:
...Tak to tady smažme a dělejme že Siegfried nic nepsal...
Ani to nejsou naše způsoby. To brilantně ovládají také na onom zmiňovaném jiném serveru.
A koukám, žes docela pregnantně ohodnotil příspěvky gp500. Ale abys je takto mohl ohodnotit, musely nejprve zůstat nesmazány, že. :wink:

Tak se měj a zase někdy na viděnou. Třeba v Dohalicích... :wink:

_________________
Super omnia vincit veritas (3Ezd 3, 12)
Ego sum via veritas et vita (J 14, 6)


Naposledy upravil Jiří Motyčka dne 08.07.2008 - 11:10, celkově upraveno 4

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 95 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 71 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Husité - Ktož jsú boží bojovníci | © 1998-2020 M. Gelbič & J. Motyčka
TOPlist Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Český překlad – phpBB.cz